اعدام پدری که به دختر خردسالش از ۱۰تا ۱۴سالگی بارها تجاوز کرد
اعدام پدری که به دختر خردسالش از ۱۰تا ۱۴سالگی بارها تجاوز کرد
حکم اعدام مردی که در عملی تلخ و دردناک دختر نوجوانش را مورد آزار و اذیت قرار داده است تایید شد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ آزار دختر ۱۴ساله را عمویش به پلیس گزارش داد. او گفت: برادرم مردی بدرفتار و شرور است که آبروی خانواده ما را برده است. او تا به حال چهار زن گرفته وهر بار زندگی‌اش با شکست مواجه شده است. یک هفته قبل برادرزاده‌ام تانیا به خانه‌ام آمد و درخواست کمک کرد. او گفت اگر تو هم کمک نکنی، خودکشی می‌کنم. این دختر گفت پدرش او را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد و بارها این کار را کرده است. آن‌قدر این حرف برایم شوکه‌کننده بود که باور نکردم. چون فکر می‌کردم هیچ پدری نمی‌تواند چنین رفتاری با فرزندش بکند و فکر کردم شاید چون برادرم مادر او را طلاق داده و با زن دیگری ازدواج کرده دختر در عالم کودکی چنین حرفی می‌زند. به همین خاطر با همسر برادرم صحبت کردم. او گفت دخترش چند باری هم به او درباره رفتارهایش پدرش گفته است اما او هم باور نکرده بود. به برادرزاده‌ام گفتم اگر بخواهیم از پدرت شکایت کنیم مدرک لازم داریم آیا می‌توانی فیلم بگیری؟ او هم قبول کرد. یک روز بعد او فیلمی‌ به من نشان داد که شوکه‌کننده بود. من هنوز شوکه هستم و فقط می‌خواهم به برادرزاده‌ام کمک کنم.

به این ترتیب، پرونده به شعبه ۶ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد، دادگاه دختر نوجوان را به پزشکی قانونی معرفی کرد و آزار این دختر تایید شد.

در ادامه متهم بازداشت شد. با توجه به اینکه دختر نوجوان، دو خواهر دوقلو هم دارد که بعد از دستگیری پدر در بهزیستی زندگی می‌کنند، این دو با اختیار خود از دادگاه خواستند تا واقعیت‌هایی را بازگو کنند.

دو خواهر به قضات گفت: پدرمان قصد آزار ما را هم داشت.

در ادامه متهم همه چیز را انکار کرد و گفت: دخترم دروغ می‌گوید. او قصد دارد از من انتقام بگیرد چون چند بار او را کتک زده‌ام.

پیشنهاد ویژه

در این میان فیلمی ‌که دختر نوجوان و عمویش ارائه دادند همه چیز را تغییر داد و پدر دیگر نتوانست انکار کند.

دختر نوجوان گفت: من از ۹ سالگی مورد آزار پدرم قرار می‌گرفتم. چون مادر نداشتم هیچ‌کدام از نامادری‌هایم حرفم را باور نمی‌کردند و به من می‌گفتند دروغگو. چندین بار تصمیم به خودکشی گرفتم؛ اما می‌ترسیدم. با خودم گفتم به عمویم هم می‌گویم اگر حرفم را باور نکرد خودکشی می‌کنم. عمویم به من کمک کرد که از پدرم شکایت کنم و حالا هم درخواست مجازات پدرم را دارم.

با پایان گفته‌های شاکی و متهم، قضات شعبه ۶ وارد شور شدند و متهم را به اعدام محکوم کردند. رأی صادره در دیوان عالی کشور مورد تایید قرار گرفت و پدر شکنجه‌گر به‌زودی اعدام می‌شود.