با اقتدار در کنار هم یک مجلس قوی و خوب را انتخاب کنیم
با اقتدار در کنار هم یک مجلس قوی و خوب را انتخاب کنیم
عضو شورای شهر تهران گفت: از شما دعوت می کنم در انتخابات حضور پیدا کنید و با اقتدار در کنار هم یک مجلس قوی و خوب را انتخاب کنیم.

به گزارش خبربین آنلاین: حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ در جلسه علنی شورا  به موضوع غزه اشاره کرد و گفت: موج مقابله با رژیم صهیونیستی در تمام دنیا راه افتاده است.

عضو شورای شهر تهران به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: از مردم شریف تهران می خواهیم در انتخابات حضور پررنگ داشته باشند و  انتخابات تنها راه ماست اگر قرار است قانونی اصلاح شود و یا  قانون خوبی بیاید در یک مجلس قوی خواهد بود.

کاشانی تاکید کرد: حتما همه ما نقدهایی داریم و مشکلاتی وجود دارد و دلیل ندارد قهر کنیم؛ الان وقت قهر نیست الان فقط ایران واحد است حتما گله  های خود را خواهیم کرد.

این عضو شورای شهر تهران گفت: ایران از لحاظ نظامی دفاعی بالاست اما حضور شما در میدان آزادی در  ۲۲ بهمن اقتدار جمهوری اسلامی ایران بود، این اتحاد کنار هم باشد خوب است.

وی ادامه داد: از شما دعوت می کنم در انتخابات حضور پیدا کنید و ما را به خاطر قصورها ببخشید و بنده عذرخواهی می کنم ؛با اقتدار در کنار هم یک مجلس قوی و خوب را انتخاب کنیم.