برقراری پروازهای فوق‌العاده به مناسبت ایام محرم از امروز
برقراری پروازهای فوق‌العاده به مناسبت ایام محرم از امروز
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی از برقراری ۴ پرواز فوق‌العاده به مقصد مشهد و نجف به مناسبت ایام محرم با پروازهای پهن پیکر هما خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ به نقل از وزارت راه و شهرسازی شمس الدین فرزادی پور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: از امروز ۴ پرواز فوق‌العاده به مقصد مشهد و نجف به مناسبت ایام محرم برقرار می‌شود.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران افزود: ششمین جلسه هماهنگی پروازهای اربعین در هفته گذشته انجام شد و فعال‌تر از سال قبل در عرصه پروازهای اربعین حضور خواهیم داشت.

به گفته فرزادی پور پروازهای اربعین امسال هواپیمایی ایران‌ایر با هدف حمایت از عرضه انفرادی بلیت به زائران ۷۰ درصد به صورت اینترنتی و ۳۰ درصد به صورت فروش کاروانی انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: قیمت پروازهای اربعین طی ۱۰ روز آینده قطعیت می‌یابد و بر اساس نرخ مصوب در مقطع اربعین اعلام می‌شود که این قیمت با دامنه باز نیست یعنی به صورت اختصاصی در آن ایام قیمت‌گذاری می‌شود.

مدیرعامل شرکت هما در خاتمه ابزار امیدواری کرد: پروازهای ایام اربعین نیز همانند عملیات حج با بالاترین ضریب ایمنی و رضایت زائران انجام شود.