بهترین گوشی سال سامسونگ در راه است؟
بهترین گوشی سال سامسونگ در راه است؟
گلکسی اس ۲۴ اولترا یکی از موردانتظارترین گوشی‌های سال ۲۰۲۴ است. سامسونگ وعده می‌دهد که این تلفن‌همراه چیزی بیشتر از یک بروزرسانی باشد. زیرا سامسونگ در واقع در حال بازنگری است که چه چیزی یک گوشی هوشمند را واقعا هوشمند می‌کند.

به گزارش خبربین آنلاین؛ سامسونگ قبلاً جزئیات شگفت انگیزی را در مورد این گوشی منتشر کرده‌است، به خصوص ویژگی‌های جدیدی از هوش مصنوعی که مورد توجه همگان قرار گرفت. خبر این بروزرسانی با هوش‌مصنوعی همراه با اطلاعاتی در خصوص طراحی، عملکرد، دوربین‌ها و موارد دیگر بود.

این پرچمدار قطعاً این پتانسیل را دارد که بهترین گوشی سال ۲۰۲۴ باشد.

سامسونگ با استفاده از تیتانیوم در گلکسی‌اس ۲۴ اولترا از اپل پیروی می‌کند. تیتانیوم فقط سخت تر از آلومینیوم نیست؛ به طراحی سبک‌تر S۲۴ Ultra با وزن ۸.۲۱ در مقابل ۸.۲۵ کمک می‌کند. بله، آیفون ۱۵ پرو مکس حتی ۷.۸۱ اونس سبک‌تر است، اما احتمالاً مانند S۲۴ Ultra قلم داخلی ندارد.

رنگ‌های گلکسی اس ۲۴ اولترا که شایعه شده‌اند می‌توانند بسیار جذاب باشند، با رنگ‌های مشکی و خاکستری تیتانیوم و همچنین بنفش و زرد. ما حتی می‌توانیم رنگ‌های آنلاین انحصاری مانند نارنجی، آبی روشن و سبز روشن را داشته باشیم اگر به صورت مستقیم از سامسونگ خرید کنیم!

بزرگترین ارتقا تا حد زیادی در Galaxy S۲۴ Ultra باید هوش مصنوعی مولد باشد و سامسونگ چندین ویژگی را به نمایش گذاشته است که امیدواریم زندگی شما را آسان تر کند. به عنوان مثال، AI Translate Call به شما این امکان را می دهد که با فردی که به زبان دیگری صحبت می کند تماس بگیرید و ترجمه های صوتی و متنی را در زمان واقعی دریافت کنید.

سایر ویژگی های هوش مصنوعی مولد نیز در راه است. Samsung Gauss، مدل مولد هوش مصنوعی توسعه یافته توسط Samsung Research، می‌تواند به شما در نوشتن ایمیل‌ها و خلاصه‌سازی اسناد کمک کند. هوش مصنوعی همچنین می تواند تصاویر را تولید و ویرایش کند و همچنین تصاویر با وضوح پایین را به وضوح بالا تبدیل کند.