تراکتور مجوز حرفه‌ای گرفت
تراکتور مجوز حرفه‌ای گرفت
بر اساس اعلام AFC تیم تراکتور سازی تبریز، مجوز حرفه‌ای باشگاهی آسیا را دریافت کرد.

به گزارش خبربین آنلاین: تیم فوتبال تراکتور، بیست‌ودومین دوره‌ی لیگ برتر را با ۵۵ امتیاز و با قرارگیری در جایگاه چهارم به پایان رساند تا جواز حضور در مرحله‌ پلی‌آف لیگ‌قهرمانان آسیا را دریافت کند.

مدارک ثبت نام این تیم در لیگ‌قهرمانان آسیا روز گذشته، ۲۴ خرداد، با امضای دبیر کل فدراسیون فوتبال به AFC ارسال شد و بر اساس توئیت باشگاه تراکتور؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا، “مجوز حرفه‌ای باشگاهی آسیا” این تیم را صادر کرده است.

همچنین، تیم‌های پرسپولیس، سپاهان، گل‌گهر سیرجان، فولاد خوزستان و نساجی مازندران نیز موفق به کسب این مجوز شدند.

علاوه بر تراکتور که در مرحله پلی‌آف لیگ‌قهرمانان آسیا حضور پیدا می‌کند، پرسپولیس به عنوان نماینده نخست ایران راهی لیگ‌قهرمانان آسیا خواهد شد و سپاهان به عنوان نماینده دوم در مرحله گروهی حضور خواهد داشت، همچنین، نساجی دیگر نماینده ایران خواهد بود.

۱۲ تیم در دور پلی‌آف لیگ‌قهرمانان آسیا برای صعود به مرحله اصلی با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا تکلیف ۲۰ تیم حاضر در این مسابقات مشخص شود، این درحالی است که اولین دیدار پلی‌آف ۱۷ مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

گفتنی است، تراکتور در تک‌بازی خود در مرحله‌ی پلی‌آف به‌ مصاف برنده‌ی دیدار شارجه امارات و باشوندارا کینگز بنگلادش می‌رود رودابه طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، زمان برگزاری این دیدار روز سه‌شنبه ۳۱ مردادماه خواهد بود.

منبع: ایسنا