رژیم صهیونیستی را پشیمان خواهیم کرد
رژیم صهیونیستی را پشیمان خواهیم کرد
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت اسلامی حق پاسخ متقابل به این ترور‌ها را به رسمیت می‌شناسند و با انگیزه‌ای مضاعف رژیم صهیونیستی را پشیمان خواهند کرد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدایی جلسه علنی امروز (یک‌شنبه،اول بهمن) مجلس شورای اسلامی گفت: فرا رسیدن ماه رجب را به ملت شریف ایران تبریک و تهنیت می‌گویم. امیدوارم بتوانیم از فضیلت‌های دو ماه رجب و شعبان برای خودسازی استفاده کنیم و ما مسئولان به خود یادآوری کنیم که گره گشایی شنیدن مطالبات مردم و آسان کردن زندگی آنان وظیفه اصلی ما است.

وی افزود: خدمت به مردم عبادت ما در مقام مسئولیت است.از مردم عزیز می‌خواهم برای توفیقات روز افزون خدمتگزاران خود درتمام جایگاهای مسئولیت دعای خیر کنند تا شرمنده آنها نشویم. همچنین فرا رسیدن سالروز حادثه پلاسکو را گرامی می‌دارم شهادت جمعی از آتش‌نشانان دلیر و شجاع در این حادثه دلخراش را تسلیت می‌گویم و به خانواده‌هایی که چنین چنین جوانان فداکاری را تربیت کرده‌اند افتخار می‌کنیم.

قالیباف ادامه داد: شهدای پلاسکو همانند شهدای دفاع مقدس برای حفظ جان مردم فداکاری کردند و مقامی همانند آنان دارند. صمیمانه قدردان مجاهدت شبانه روزی آتش‌نشانان جان بر کف در سراسر کشور هستیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهادت جمعی از مستشاران شجاع و مجاهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشور سوریه را محضر معظم رهبر انقلاب اسلامی جان بر کفان نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده‌های آن دلاوران تبریک و تسلیت می‌گویم.

وی گفت: حقیقت آن است که شکست‌های پی در پی میدانی رژیم صهیونیستی و عقب نشینی آنها از تمام ادعاهای پوچی که در مورد عملیات نظامی در غزه و در مورد حماس مطرح می‌کردند آنها را به سمت تروریسم یعنی همان عادت همیشگی خود سوق دادندآنها می‌خواهند از طریق ترور حیثیت بر باد رفته خود را در میدان غزه و شکست غیرقابل جبران عملیات ۷ اکتبر را ترمیم کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با این وجود این ترورها هرگز نمی‌تواند نقابی بر روی شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی باشد. جمهوری اسلامی ایران تمام دلباختگان مقاومت اسلامی حق پاسخ متقابل این ترورها را به رسمیت می‌شناسد و با انگیزه‌های مضاعف رژیم صهیونیستی را پشیمان خواهند کرد.

وی اظهار کرد: پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره‌بر قائم ۱۰۰ را به مردم ایران تبریک می‌گویم، چراکه با این اقدام گام بزرگی در پیشرفت صنعت فضایی کشور برداشته شد و اولین ماهواره‌بر سوخت جامد ایرانی توانست برای اولین بار ماهواره‌ای ایرانی را در مدار ۷۵۰کیلومتری زمین قرار دهد که همۀ این دستاوردها اتفاقی تاریخی برای صنعت فضایی کشور محسوب می‌شود و مردم می‌توانند در آینده‌ای نزدیک به‌صورتی ملموس منافع این پیشرفت‌ها را ببینند.

 رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:خداوند به همۀ شما دانشمندان جوان ایرانی و برادران عزیز پاسدار خود در سپاه پاسداران عزت روزافزون دهد که برای عزت ایران عزیز تلاش می‌کنید. ضروری است از رسانه‌ها خصوصاً صداوسیمای جمهوری اسلامی بخواهم اهمیت این اتفاق تاریخی را به‌صورتی شایسته برای مردم تبیین کنند تا همگان مخصوصاً ما مسئولان بدانیم در صورت باور به سنت‌های الهی و اعتماد به مردم خصوصاً جوانان ما می‌توانیم کارهایی به‌ظاهرنشدنی را به سرانجام برسانیم.