زورگیر جوان دستگیر شد
زورگیر جوان دستگیر شد
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری زورگیر جوان در غرب تهران، خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین: سرهنگ «حسین مافی» در این خصوص، گفت: بامداد دوازدهم خرداد عملیات کلانتری ۱۳۹ مرزداران در حال گشت زنی در محدوده بلوار مرزداران تهران بودند که به یک موتورسیکلت هوندا تکرو که پلاک آن جعلی بوده مشکوک می‌شوند.

وی افزود: متهم در همین حین به طرف خودروی ۲۰۶ با دو نفر سرنشین که در حال گذر از خیابان بوده حمله ور و با تهدید سلاح سرد اقدام به تخریب خودرو و زورگیری می‌کند که مأموران به سرعت برای دستگیری زورگیر وارد عمل شدند و متهم به محض رؤیت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شد.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: مأموران انتظامی در ادامه این عملیات به تعقیب موتورسیکلت متهمان پرداختند که موتورسیکلت پس از برخورد با ۳ دستگاه خودرو پارک شده متوقف و متهم که قصد فرار به صورت پیاده داشت نهایتاً در پارک نهج‌البلاغه دستگیر و در بازرسی از وی یک قبضه سلاح سردی که با آن اقدام به زورگیری و تخریب خودرو کرده بود کشف شد.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، ادامه داد: متهم ۳۲ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۰ فقره سرقت مشابه معترف شد.

سرهنگ مافی در پایان با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۵ شاکی شناسایی و شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان