قتل پسر جوان توسط پدر
قتل پسر جوان توسط پدر
پدر مقتول به قتل پسرش اعتراف کرد و انگیزه‌اش را از این کار، اعتیاد او به شیشه و اذیت و آزار خانواده و تهدید آن‌ها با چاقو عنوان کرد.

به گزارش خبربین آنلاین: رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری فردی خبر داد که پسر خود را به علت اعتیاد به شیشه و اذیت و آزار خانواده از پشت بام خانه پرتاب و به قتل رسانده بود.

سرهنگ «علی کرمی» عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت جوان ۲۵ ساله ای به علت سقوط از بلندی در یکی از محلات شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این حادثه اتفاقی نبوده و جوان فوت شده به پایین پرتاب شده است که کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود به پدر ۵۷ ساله مقتول مشکوک و او را مورد بازجویی های تخصصی قرار دادند.

کرمی افزود: پدر مقتول در بازجویی های صورت گرفته به قتل پسرش اعتراف و انگیزه اش را از این کار اعتیاد او به شیشه و اذیت و آزار خانواده و تهدید آن ها با چاقو عنوان کرد.

رییس پلیس آگاهی کرمانشاه یادآوری کرد: فرد قاتل در اظهارات خود عنوان کرد روز حادثه پس از درگیری لفظی که بین ما ایجاد شد پسرم به بالای پشت بام رفت و من هم او را تعقیب و زمانی که لبه دیوار پشت بام نشسته بود ضربه ای به سینه وی وارد کردم که منجر به سقوط و در نهایت فوتش شد.

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی قاتل به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

منبع: فرارو