قیمت خودرو امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۲
قیمت خودرو امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۲
امروز (پنجشنبه 25 خرداد) قیمت خودرو در بازار آزاد تهران نسبت به روز گذشته (چهارشنبه) کاهش یافت.

به گزارش خبربین آنلاین: قیمت خودرو تولید داخلی پُر فروش نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت به روزرسانی شد. بر این اساس قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به دو روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است. کاهش قیمت این خودرو طی یک ماه گذشته به ۱۸۵ میلیون تومان رسیده است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (بیست و چهارم خردادماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۷۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز تغییر نکرده است اما طی چهار روز ۲۰ میلیون تومان ارزان شد است. این خودرو طی ۵۶ روز گذشته ۱۴۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۰۰ میلیون تومان است که نسبت به چهار روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است که ۲۵ میلیون طی دو روز ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۵ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۴۰ میلیون تومان کاهش داشته است و طی ۴۸ روز گذشته ۱۹۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۳۵ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۴۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۷۵ میلیون تومان است که ۴۰ میلیون تومان طی دو روز ارزان شده است. این خودرو تقریبا ۲۳ روز گذشته ۱۶۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۲۰ میلیون تومان است که ۴۵ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است این مدل طی یک ماه گذشته ۱۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۷۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۹۰ تومان قیمت خورده است که ۵۰ میلیون تومان ارزان شده است. این خودروها طی ۴۷ روز گذشته ۲۸۵میلیون ارزان شدند. قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۶۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است و طی ۳۷ روز گذشته ۱۸۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۱۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۴۰ میلیونی طی دو روز گذشته و کاهش ۱۷۵ میلیونی طی ماه گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است اما طی یک ماه گذشته ۲۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است که طی دو روز گذشته ۲۰ میلیون کاهش یافته است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۲۰ میلیون تومان که در این مدت ۲۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به دو روز گذشته ۳۰ میلیون تومان کاهش قیمت را ثبت کرده است و ۴۵۰ میلیون تومان است. این خودرو طی دو هفته گذشته ۷۰ میلیون و طی یک ماه گذشته ۱۰۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۲۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۳۰ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۴۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش داشته است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۸۰ میلیون اعلام شده است که طی دو روز گذشته ۳۵ میلیون تومان کاهش داشته است. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۸۵ میلیون تومان شده است که نسبت به دو روز گذشته۲۵ میلیون ریزش را ثبت کرده است. قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز با کاهش ۲۰ میلیون تومانی طی دو روز گذشته به ۴۹۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۶۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به دو روز گذشته ۱۵ میلیون تومان ارزان شد. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم با کاهش ۱۰ میلیونی طی دو روز گذشته به ۲۵۵ میلیون تومان است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به دو روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است و ۳۲۵ میلیون تومان است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با کاهش ۱۵ میلیونی به روز گذشته ۳۱۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۰ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که به معنای کاهش ۱۵ میلیونی طی دو روز است. قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۲۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۰ میلیون رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو نسبت به ۱۶ ادریبهشت ۶۵ میلیون ارزان شده است. قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۲۵ میلیون تومان شده است که نسبت ۱۵ میلیون طی دو روز گذشته کاهش داشته است و مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۵ میلیون است که ۱۰ میلیون تومان طی یک هفته ارزان شده است. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۹۰ میلیون تومان اعلام شده است که ۱۵ میلیون تومان کاهش طی دو روز داشته است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به دو روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۰۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۳۵ میلیونی طی دو هفته گذشته است.

منبع: اقتصاد آنلاین