قیمت خودرو امروز ۳۱ اردیبهشت / برخی مدل‌ها ارزان شدند
قیمت خودرو امروز ۳۱ اردیبهشت / برخی مدل‌ها ارزان شدند
امروز (یکشنبه 31 اردیبهشت) قیمت خودرو در بازار آزاد تهران، مشخص شد.

به گزارش خبربین آنلاین: نزولی شدن بازار ارز و دومین فروش سامانه یکپارچه خودرو دلیل اصلی ریزش شدید قیمت خودرو طی ماه گذشته بود. اما چند روزی است که از سرعت کاهش قیمت خودرو کاسته شه است به طوری که اکثر محصولات ایران خودرو و سایپا نسبت به روز گذشته ثابت ماندند یا در نهایت ۱۰ میلیون ریزش قیمت را به تجربه کردند.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته را می‌خوانید:

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۵۴۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو طی ۳۳ روز گذشته ۸۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۶۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۱۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ریزش داشته است و طی ۳۰ روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است.
قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۵۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک صفر MC مدل ۱۴۰۲ نیز ۸۳۵ تومان اعلام شده است که طی روز گذشته بدون تغییر باقی مانده است. با این حال، این خودرو طی دو هفته گذشته ۹۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۹۱۵ میلیون تومان است که بدون تغییر به روزرسانی شده است. با این حال این خودرو تقریبا طی یک ماه ۸۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۹۷۵ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۸۸۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۹۲۵ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است. این خودروها طی ۳۳ روز گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شدند. قیمت تارا دنده‌ای۱۴۰۲ هم به ۷۳۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت است اما طی ۱۸ روز گذشته ۹۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۲۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای ثبات طی روز گذشته و کاهش ۱۰۰ میلیونی طی دو هفته گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی یک ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده است که تغییر نکرده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۱۵ میلیون تومان که ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است و ۵۵۰ میلیون تومان است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۹۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۶۱۰ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۹۰ میلیون اعلام شده است که ثابت مانده است. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۱ نیز بدون تغییر ۵۸۵ میلیون تومان شده است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر حوالی ۲۹۵ میلیون تومان شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ هم ۵ میلیون ارزان شد و به ۳۶۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ بدون نوسان امروز ۳۵۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۳۷۵ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که به معنای ثبات طی روز گذشته است. قیمت ساینا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ هم به ۳۷۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته تغییر نداشته است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۷۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۷۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۹۵ میلیون است که نوسان نداشته است. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۷۰ میلیون تومان اعلام شده است که ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۶۱۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و طی ۲۰ روز گذشته ۱۰۵ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۷۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

منبع: اقتصاد آنلاین