قیمت خودرو امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲
قیمت خودرو امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲
امروز (پنجشنبه 4 خرداد) قیمت خودرو در بازار آزاد تهران، مشخص شد.

به گزارش خبربین آنلاین: قیمت خودرو امروز مشخص شد. امروز هم آرامش بر بازار خودرو مسلط بود و مشاهدات حاکی از این است که قیمت خودروهای پرفروش داخلی تغییر چندانی نسبت به روز گذشته نکرده است.

یکی از دلایل کاهش سرعت ریزش قیمت خودرو پایان ثبت نام سامانه یکپارچه است. به دلیل آغاز ثبت نام بازار از فروشنده‌هایی که با فروش خودرو سعی در ثب نام دور جدید این سامانه داشتند، اشباع شده بود.

با این حال تفاوت قیمت بسیاری از خودروها نسبت به دو هفته گذشته نیز چشم گیر است برای مثال قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس نسبت به دو هفته گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (سوم خردادماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۵۲۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو طی ۳۶ روز گذشته ۹۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۰۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و طی ۳۴ روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است.
قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش داشته است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک صفر MC مدل ۱۴۰۲ نیز ۸۱۵ تومان اعلام شده است که طی روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو طی دو هفته گذشته ۱۰۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۹۰۰ میلیون تومان است که ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو تقریبا ۳۴ روز گذشته ۹۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۹۵۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۸۷۰میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۹۰۵ تومان قیمت خورده است که ثابت مانده است. این خودروها طی ۳۷ روز گذشته ۱۶۵میلیون ارزان شدند.

قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۷۱۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش داشته اشت اما طی ۲۱ روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۰۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۱۰ میلیون تومانی طی روز گذشته و کاهش ۱۲۰ میلیونی طی دو هفته گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی یک ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که تغییر نکرده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۰۰ میلیون تومان که ثابت مانده است. قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و ۵۳۵ میلیون تومان است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۸۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۹۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۷۵ میلیون اعلام شده است که ۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۶۰ میلیون تومان شده است که ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم با کاهش ۵ میلیونی به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز با کاهش ۵ میلیونی به ۳۵۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با ریزش ۵ میلیونی امروز ۳۴۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۵ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که به معنای کاهش ۵ میلیونی است. قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۵۰ میلیون تومان است که تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است است. قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۶۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته بدون تغییر مانده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۸۵ میلیون است که۵ میلیون ارزان شده است. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۵۵ میلیون تومان اعلام شده است که ثابت مانده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و طی ۲۴ روز گذشته ۱۲۰میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی دو روز است.

منبع: اقتصاد آنلاین