پرسپولیس ۳ هوادار ۱ / فینال جام حذفی سرخابی شد
پرسپولیس ۳ هوادار ۱ / فینال جام حذفی سرخابی شد
عصر امروز (پنجشنبه 4 خرداد) پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف تیم هوادار رفت و با برتری در این دیدار به فینال جام حذفی، رفت.

به گزارش خبربین آنلاین: پرسپولیس به فینال جام حذفی رسید. دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز (پنجشنبه) بین تیم های هوادار و پرسپولیس در ورزشگاه پاس برگزار شد که نیمه اول این دیدار با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

شاگردان گل محمدی که پس از قهرمانی در لیگ بیست و دوم در شرایطی روحی مطلوبی قرار داشتند برای رسیدن به فینال خیلی زود به گل رسیدند و در دقیقه ۴ توسط گئورگی گولسیانی و در دقیقه ۹ توسط وحید امیری به دو گل رسید.

در ادامه بازی هر چند هوادار موقعیت‌هایی را روی دروازه پرسپولیس خلق کرد اما این تیم نتوانست از پنالتی که در دقیقه ۳۳ برایش به دست آمد استفاده کند. در این دقیقه مرتضی پورعلی گنجی با مهاجم حریف برخورد کرد که علی صفایی اعلام پنالتی کرد.

این ضربه را مسعود شجاعی بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در دقیقه ۳۵ زد اما علیرضا بیرانوند توپ را مهار کرد تا برتری سرخ‌ها مطمئن باقی بماند و دقایق باقی مانده حساسیت بیشتری پیدا نکند.

هوادار یک- پرسپولیس دو (دقیقه ۶۱: بابک مرادی): اولین لمس توپ بابک مرادی ضربه پنالتی بود و او کاری که مسعود شجاعی نتوانسته بود انجام دهد را با یک شوت محکم به وسط دروازه انجام داد و دروازه بیرانوند باز شد.

هوادار یک – پرسپولیس سه (دقیقه ۷۲: عیسی آل کثیر): در شرایطی که هوادار برای زدن گل تساوی تلاش می‌کرد، سرخ‌ها یک ضدحمله خطرناک ترتیب دادند و پاس امیری به سعید صادقی با پاس در عمق به موقع او همراه شد و عیسی آل‌کثیر در موقعیت تک به تک توپ را از بین پاهای خالدآبادی وارد دروازه کرد.

منبع: مهر