پیام مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به مناسبت روز روابط عمومی
پیام مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به مناسبت روز روابط عمومی
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی، پیامی را صادر کرد.

به گزارش خبربین آنلاین: پیام تبریک مهندس «کوروش فتاحی» مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مناسب و مغتنمی برای تجلیل از پیشگامان عرصه روابط عمومی است. اهمیت جایگاه روابط عمومی در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است دو چندان شده به گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها دوام شأن در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی آنها وابسته است.

نقش روابط عمومی به عنوان مشعل دار توسعه آگاهی که با به کار گیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی اثر بخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کند انکار ناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

خوشبختانه روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد با تکیه بر اطلاع رسانی و تولید محتوای فاخر، صحیح و گسترده و شرکت در نمایشگاه‌های ملی و بین المللی نقش بی‌بدیلی در پیشبرد اهداف و چشم انداز منطقه ویژه اقتصادی لامرد ایفا کرده و به خوبی توانسته فعالیت‌های این کانون نوظهور صنعتی و اقتصادی را به جامعه هدف معرفی کند.
با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۲ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان (مهار تورم، رشد تولید) روابط عمومی می‌تواند نقش کلیدی در تحقق شعار سال ایفا کند.

لازم می‌دانم روز روابط عمومی از تلاش‌های متعهدانه همکارانم در واحد روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد تقدیر کرده و روز روابط عمومی را خدمت همه فعالان عرصه روابط عمومی کشور تبریک می‌گویم و موفقیت و سربلندی‌تان را از درگاه ایزد منان آرزومندم.

بی تردید با توجه به توانمندی، اهتمام و جدیتی که در مجموعه روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد وجود دارد می‌توانیم با معرفی پتانسیل‌های منطقه ویژه به یکی از مناطق ویژه اقتصادی برتر و پیشرو بدل شویم.