پیشنهاد مبالغ نجومی تراکتور به چند ستاره لیگ برتری
پیشنهاد مبالغ نجومی تراکتور به چند ستاره لیگ برتری
مالک باشگاه تراکتور اعلام کرد قصد واگذاری این تیم را دارد ولی اخباری مبنی بر شروع روند مذاکرات تراکتور در سایه با چند ستاره لیگ برتری به گوش می‌رسد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ در حالی که قبل از پایان فصل بیست و سوم لیگ برتر، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور اعلام کرد قصد واگذاری این تیم را دارد، حالا در رسانه‌ها اخباری مبنی بر شروع روند مذاکرات تراکتور در سایه با چند ستاره لیگ برتری از جمله بیرانوند، ترابی و اسماعیلی‌فر به گوش می‌رسد.

با اینکه هنوز سرنوشت نیمکت و مالکیت تراکتور رسماً مشخص نشده اما به نظر می‌رسد زنوزی و مدیرانش در سایه مشغول روند نقل و انتقالاتی خود هستند. این تیم با ارائه مبالغ نجومی، به دنبال وسوسه بازیکنان سایر تیم‌هاست و در تلاش است تا پرسپولیس را از ستاره خالی کند آن هم در حالی که طبق قانون، سقف بودجه برای فصل آینده لیگ برتر، مبلغ ۳۲۵ میلیارد تومان اعلام شده است.

با استناد به مبالغ اعلامی همین باشگاه تراکتور، این تیم برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در مجموع مبلغ ۳۲۹ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان هزینه کرده و اکنون به ترابی پیشنهاد  ۳۰ میلیارد و به بیرانوند برای دو فصل پیشنهاد ۶۰میلیاردی ارائه کرده است.

با یک حساب سرانگشتی می‌توان فهمید تیم تبریزی در صورت ماندگار بودن زنوزی به عنوان مالک باشگاه تراکتور که احتمالش هم کم نیست، در صورت عدم جدایی بازیکنی از این تیم و جذب بیرانوند و ترابی، حداقل ۱۲۰ میلیارد تومان بالای سقف بودجه هزینه شده و حال باید منتظر واکنش فدراسیون فوتبال به این بریز و به پاش تی‌تی‌ها باشیم.