کشف ۳۰ میلیارد ریالی البسه قاچاق در بازار تهران
کشف ۳۰ میلیارد ریالی البسه قاچاق در بازار تهران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۳۰ میلیارد ریالی البسه قاچاق در بازار تهران خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ رئیس  پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری امروز سه‌شنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ از کشف بیش از ۱۴ هزار ثوب البسه قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

سرهنگ افشاری تصریح کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری البسه خارجی قاچاق در ساختمانی مسکونی در محدوده خیابان مولوی تخلیه و دپو شده که به وسیله خودروهای شوتی به این مکان منتقل و سپس به بازار ارسال می شود.

 سرهنگ افشاری افزود: ماموران پلیس محل موصوف را بازرسی کرده که مشخص شد محل یک باب ساختمانی مسکونی بوده که در سامانه انبارها نیز ثبت نشده و کالاها فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل  تعداد ۱۴۵۳۲ ثوب انواع برند البسه تولید کشور چین بود که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعلام کردند از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.