اختلاس یک کارمند دیگر هم کشف شد!
اختلاس یک کارمند دیگر هم کشف شد!
دیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن ابراز تاسف فراوان از این موضوع، تأکید کرد: تا احقاق تمامی حقوق بیت المال، پیگیری پرونده ادامه داشته و برخورد لازم با افراد خاطی احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش خبربین آنلاین؛  ابوطالب گرایلو مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار داشت: در اجرای سیاست‌های دولت مردمی مبنی بر پیشگیری، نظارت و مقابله با فساد و با تلاش و اقدام به موقع اداره حراست مجتمع بندری امام خمینی (ره)، اختلاس یکی از کارکنان امور مالی این مجتمع بندری کشف و فرد خاطی مورد شناسایی قرار گرفت.

وی افزود: در اوائل فروردین ماه امسال واحد‌های ذی‌ربط اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان متوجه سوء استفاده یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام خمینی (ره) مبنی بر برداشت مبالغی از حساب سازمانی می‌شوند و بلافاصله با هماهنگی و اقدام به موقع مقام قضایی، تمامی اشخاص و افرادی که از طریق این فرد به حساب آنها مبالغی واریز شده بود، مورد شناسایی و حساب آنها مسدود گردیده و مبالغ بازگردانده خواهد شد.

به گفته ابوطالب گرایلو، در جریان این برداشت غیرقانونی که در ماه‌های پایانی سال گذشته انجام شده است، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی و امنیتی استان برای دستگیری و بازگرداندن فرد متخلف که به خارج از کشور گریخته، همچنان ادامه دارد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن ابراز تاسف فراوان از این موضوع، تأکید کرد: تا احقاق تمامی حقوق بیت المال، پیگیری پرونده ادامه داشته و برخورد لازم با افراد خاطی احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.