از مدیران عامل صندوق بازنشستگی و گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی تقدیر شد
از مدیران عامل صندوق بازنشستگی و گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی تقدیر شد
عضو شورای عالی بازنشستگان کشوری استان مازندران از از مدیران عامل صندوق بازنشستگی و گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی تقدیر شد.

به گزارش خبربین آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی: «رضا تقوی» عضو شورای عالی بازنشستگان کشوری استان مازندران طی نامه‌ای به «سید صولت مرتضوی» وزیر کار و رفاه اجتماعی مراتب تقدیر و تشکر خود را عنوان کردند.

در متن این نامه آمده است:

در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) توفیق خدمت به قشر فرهیخته جامعه بازنشستگان عزیز به جناب آقای دکتر ترکی و همکاران خدوم ایشان نصیب گردید. لذا اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچگاه از یاد نخواهد رفت. بدینوسیله از تلاش و زحمات مستمر مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری جناب آقای دکتر ترکی و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی جناب آقای دکتر ذوقی و هیات مدیره محترم آن شرکت که پیگیر موضوع تأمین رفاه بازنشستگان در حوزه گردشگری به جهت تهیه هتل در مشهد مقدس، تقدیر و تشکر می‌شود.

جای بسی تقدیر و قدردانی ست که اهداف عنوان شده توسط آیت‌اله دکتر رئیسی ریاست محترم جمهور درباره عدالت گردشگری و سفر ارزان و آسان در صندوق بازنشستگی کشوری به منصه عمل نشسته و بازنشستگان که به فرموده مقام معظم رهبری آیینه آینده شاغلین و کارگزاران هستند، مراتب رضایت سپاس خود را به حضور منعکس می‌نمایند.

از خداوند متعال برای شما و کلیه خدمتگزاران نظام، سلامتی و بهروزی و توفیق استمرار خدمت به عزیزان بازنشسته را مسئلت می‌نماییم.

شورای عالی بازنشستگان کشوری استان مازندران