اعلام زمان واریز یارانه دهک های مختلف جامعه
اعلام زمان واریز یارانه دهک های مختلف جامعه
در اردیبهشت 1403 مبلغ یارانه نقدی دهک های مختلف 400 و 300 هزار تومان خواهد بود که گروه اول یارانه خود را 25 اردیبهشت و گروه دوم 30 اردیبهشت دریافت می کنند.

به گزارش خبربین آنلاین؛ یارانه نقدی برای دهک های اول تا سوم ۴۰۰ هزار تومان و برای سایر دهک ها ۳۰۰ هزار تومان است. یارانه نقدی در سال های گذشته ۴۵ هزار تومان بود که با یارانه معیشتی بنزین ادغام شد و در نهایت یارانه های ۴۰۰ و ۳۰۰ هزار تومانی به مردم داده شد. در دو ماه اخیر همراه با یارانه نقدی یک یارانه مضاعف که مخصوص خرید کالا است نیز برای مشمولان واریز می شود.

یارانه نقدی از سال گذشته برای دهک های اول تا سوم ۴۰۰ هزار تومان و برای دهک های چهارم تا نهم ۳۰۰ هزار تومان بوده و این رقم دستخوش تغییر نشده است.

در اردیبهشت ۱۴۰۳ نیز مبلغ یارانه نقدی دهک های مختلف ۴۰۰ و ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود که گروه اول یارانه خود را ۲۵ اردیبهشت و گروه دوم ۳۰ اردیبهشت دریافت می کنند.

یارانه کالابرگ در ماه اردیبهشت واریز می شود؟

یارانه کالابرگ یا همان یارانه فجرانه که از ماه بهمن به مبلغ ۲۲۰ هزار تومان برای هر فرد اختصاص داده شد و با آن می شد ۱۱ قلم کالای اساسی خرید کرد، در ماه های بهمن، اسفند و فروردین واریز شد اما هنوز در خصوص واریز آن در ماه اردیبهشت تعیین تکلیف نشده است.