حضور ۷ تیم خارجی در تنکابن قطعی شد؛ احتمال حضور ۲ تیم ایرانی در جام باشگاه‌های کشتی جهان
حضور ۷ تیم خارجی در تنکابن قطعی شد؛ احتمال حضور ۲ تیم ایرانی در جام باشگاه‌های کشتی جهان
هفت تیم خارجی روسیه، بلاروس، گرجستان، ارمنستان، هندوستان، قرقیزستان و قزاقستان تیم‌هایی هستند که حضورشان در رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های جهان قطعی شد.

به گزارش خبربین آنلاین: پیش از این امید شایگان رئیس هیئت کشتی مازندران از دعوت ۷ تیم خارجی برای شرکت در جام باشگاه‌های جهان خبر داده بود که حالا حضور همه آنها در تنکابن قطعی شده است.

به مسابقات کشتی آزاد باشگاه‌های جهان طی دو روز شنبه و یکشنبه هفته آینده (۵ و ۶ اسفند) در تنکابن به انجام خواهد رسید.

به این ترتیب نمایندگانی از کشورهای روسیه، بلاروس، گرجستان، ارمنستان، هندوستان، قزاقستان و قرقیزستان در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

پیش از این بانک شهر تنها نماینده ایرانی شرکت‌کننده در جام باشگاه‌های جهان بود که حالا قرار است یک تیم ایرانی دیگر نیز در این پیکارها حضور داشته باشد تا مسابقات با شرکت ۹ تیم به انجام رسد.

سال گذشته نیز این رقابت‌ها روزهای پایانی بهمن ماه در سالن هفت‌تیر برگزار شد که دو تیم بانک شهر با هدایت رضا یزدانی و باشگاه روسی با هدایت حاجی‌مراد گاتسالوف فینال رقابت‌ها را برگزار کردند که نماینده ایران با اختلاف کم توانست روسیه را پشت سر گذاشته و قهرمان باشگاه‌های جهان شود.

رقابت‌های باشگاه‌های جهان ایده فدراسیون کشتی ایران در زمان ریاست رسول خادم بود که تیم‌های خارجی نیز از آن استقبال کردند و در دوره ریاست علیرضا دبیر نیز ادامه پیدا کرد.