دوربین‌های شهری در خدمت پلیس؛ مجرمان الکترونیکی رصد می‌شوند
دوربین‌های شهری در خدمت پلیس؛ مجرمان الکترونیکی رصد می‌شوند
فرمانده کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان می‌گوید یک بخشی از نصب دوربین‌های شهری و تجهیزات الکترونیکی پابند و دستبند در راستای کاهش سرقت و زورگیری است.

به گزارش خبربین آنلاین؛ فرمانده  کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان در خصوص چگونگی برخورد پلیس با موبایل قاپان و زورگیران اظهار داشت: یک بخشی از نصب دوربین‌های شهری و همچنین بخشی از نصب تجهیزات الکترونیکی پابند و دستبند بر روی مجرمان در راستای کاهش سرقت و زورگیری است.

 فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: با نصب پابند و دستبند بر روی متهمانی که بیش از ۳ بار سابقه و محکومیت در ۱۰ سال اخیر داشته‌اند تمامی حرکات، مسیر و مکان‌های آنها مورد رصد قرار می‌گیرد و امیدواریم بتوانیم با این روش کاهش سرقت و افزایش امنیت مردم را به دنبال داشته باشیم.

سردار رادان افزود: با هماهنگی با قوه قضائیه کار شناسایی و تعیین مجرمین و همچنین نقاط مورد هدف انجام شده و این طرح در سراسر کشور و به ویژه تهران بزرگ، البرز و غرب و شرق تهران بزرگ به زودی اجرا خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که هزار دستگاه موتورسیکلت هم به توان تحرکی پلیس تهران افزوده شده است، تصریح کرد: افزایش این تعداد موتورسیکلت‌ توان تحرکی پلیس‌های تخصصی همچون کلانتری‌ها، واحدهای ۱۱۰ و یگان امداد را در زمان امدادخواهی مردم با سرعت بیشتری برای رسیدن به جغرافیای جرم مهیا می‌‌کند.