رئیس شورای هیأت‌های مذهبی کشور معرفی شد
رئیس شورای هیأت‌های مذهبی کشور معرفی شد
رئیس اداره هیأت‌های مذهبی و ساماندهی شورای هیأت‌های مذهبی کشور از برگزاری انتخابات هیأت رئیسه این شورا خبرداد و گفت: نوشاد نوشادی به عنوان رئیس شورای هیأت‌های مذهبی کشور انتخاب شد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ حجت‌الاسلام علی علمی رئیس اداره هیأت‌های مذهبی و ساماندهی شورای هیأت‌های مذهبی کشور اظهار داشت: انتخابات هیأت رئیسه شورای هیأت‌های مذهبی کشور در سه لایه شهرستان‌ها و استان‌ها و ملی طبق زمانبندی ابلاغی از سوی سازمان هیأت و تشکل‌های دینی کشور برگزار شد.

وی افزود: طی این رویداد در ۴۳۰ شهرستان انتخابات برگزار شد و نفرات هیأت رئیسه جدید به انتخاب شورای هیأت‌های مذهبی شهرستان در این جایگاه به مدت یک سال به فعالیت مشغول شدند.

علمی تصریح کرد: پس از برگزاری انتخابات شورای هیأت‌های مذهبی استان‌ها، در حاشیه برگزاری همایش مجامع میان تخصصی هیأت و مداحی با عنوان «میانداران جهاد ۲، انتخابات هیأت رئیسه کشور با حضور تمامی ۳۲ رئیس از استان‌های کشور برگزار شد.

رئیس اداره هیأت‌های مذهبی و ساماندهی شورای هیأت‌های مذهبی کشور گفت: با انتخابات برگزار شده، در نهایت نوشاد نوشادی از استان بوشهر به عنوان رئیس شورا، خیبر شریفی از آذربایجان غربی به عنوان نایب رئیس شورا و جواد اشعری از قم به عنوان دبیر شورا به مدت یکسال انتخاب شدند.

وی با اشاره به اینکه در  جلسه انتخابات کاندیداها ضمن پیشنهاد طرح‌ها و برنامه‌های خود منطبق بر خط محتوایی سازمان در معرض بررسی و انتخاب دیگر اعضا قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: جهاد تبیین، نقش بانوان در هیأت، تقویت فعالیت‌های شورای هیأت‌ها و مأموریت‌های مندرج در اساسنامه شورای هیأت‌ها را از جمله اهداف شورای جدید می‌توان نام برد.