زورگیری‌ از کودکان ۷ تا ۹ ساله با سلاح سرد؛ متهم دستگیر شد
زورگیری‌ از کودکان ۷ تا ۹ ساله با سلاح سرد؛ متهم دستگیر شد
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل زورگیری و سرقت از کودکان ۷ تا ۹ ساله خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ امروز یکشنبه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ رئیس پلیس آگاهی تهران سردار علی ولی پورگودرزی از دستگیری زورگیری خبر داد که از کودکان سرقت می‌کرد.

 رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره زورگیری از کودکان در دی ماه سال جاری و شکایت والدین این کودکان مبنی بر انتقال وجه از حساب بانکی شان، بررسی موضوع در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی انجام اقدامات اطلاعاتی و میدانی دریافتند که متهم با پرسه زنی در اطراف خودپردازهای بانک‌های جنوب تهران، دختران و پسران ۷ تا ۹ ساله را که قصد برداشت پول از عابر بانک داشتند با سلاح سرد تهدید و پس از دریافت رمز عابر بانک اقدام به انتقال و برداشت وجه از کارت همراه کودکان می‌کرد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: کارآگاهان در گام بعدی با انجام اقدامات پلیسی گسترده هویت و مخفیگاه متهم را در جنوب شهر تهران شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و از مخفیگاهش یک قبضه سلاح سردی که با آن کودکان را تهدید می کرد، کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه منکر حقایق شد، اما در ادامه با مشاهده مستندات و مدارک موجود صراحتا به زورگیری از کودکان به شیوه های مختلف اعتراف کرد.

 سردار ولی پور گودرزی با بیان اینکه متهم سابقه دار بوده و به دفعات مختلف تحمل کیفر داشته است، اضافه کرد: متهم به همراه ۴ مالباخته به مرجع قضائی معرفی شد.