شرکت نفت و گاز پارس در جشنواره ستارگان روابط عمومی حائز رتبه‌های برتر شد
شرکت نفت و گاز پارس در جشنواره ستارگان روابط عمومی حائز رتبه‌های برتر شد
روابط عمومی شرکت «نفت و گاز پارس» در دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، شایسته دریافت لوح و تندیس در دو بخش شد.

به گزارش خبربین آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس: آیین نکوداشت روز ملی روابط‌عمومی و دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی، روز گذشته (یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) با حضور جمعی از مدیران، کارشناسان و اساتید روابط عمومی ایران و تعدادی از اساتید بین‌المللی، در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در این جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران در شش رده معرفی شدند که محمدحامد تقوی، رئیس روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس با کسب امتیاز بالا در ارزیابی‌های علمی و تخصصی صورت‌گرفته، موفق به دریافت ستاره مدیریت روابط عمومی شد.

همچنین، «محمدحسین متجلی» مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با توجه به جمع‌بندی و تصمیم هیأت داوران شایسته دریافت «ستاره ارتباطی مدیر ارشد» شد.

در این رویداد پیام «آنه گرت آبارزوا» رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی(IPRA) به مناسبت روز ملی روابط عمومی در ایران نیز قرائت شد.

در بخشی از پیام وی عنوان شده بود: «روابط عمومی، یک ضرورت در عصر ارتباطات به حساب می‌آید و موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوام آنها در عرصه‌ها و فعالیت تخصصی به عملکرد روابط‌عمومی وابسته شده است.»

براساس تعریف رئیس IPRA از «روابط عمومی»، این حوزه یک شیوه مدیریت تصمیم‌گیری است که وظیفه ایجاد روابط و منافع بین سازمان‌ها و مخاطبان آنها بر اساس ارسال اطلاعات از طریق روش‌های ارتباطی اخلاقی و قابل اعتماد را بر عهده دارد که تحقق این تعریف بر عناصر «تصمیم گیری»، «ایجاد روابط عمومی دوسویه سودمند»، «اطلاع رسانی» و «اخلاق» وابسته است.