قتل مادر و دختر با شلیک گلوله؛ قاتل خودزنی کرد
قتل مادر و دختر با شلیک گلوله؛ قاتل خودزنی کرد
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل یک زن و دختر در محدوده غرب تهران خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین: سردار علی ولی پور گوردزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح این خبر اظهار داشت: اوایل اسفند ماه سال جاری در پی وقوع ۲ فقره قتل «یک زن حدودا ۵۰ ساله و یک دختر حدودا ۲۰ ساله» در محدوده جنوب شرق تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره دهم این پلیس در گام نخست به محل جنایت اعزام و دریافتند که یک زن و یک دختر بر اثر اصابت گلوله کلت کمری به قتل رسیده‌اند.

وی توضیح داد: طی تن پیمایی از هر ۲ مقتول آثار یک گلوله در سر زن حدودا ۵۰ ساله و یک گلوله در گلوی دختر حدودا ۲۰ ساله مشاهده شد و در  رصدهای اطلاعاتی، هویت آنان شناسایی و  مشخص شد که هر دو مقتول با یکدیگر رابطه مادر و دختری دارند.

این مقام  ارشد انتظامی در ادامه تصریح کرد: بررسی های پلیس حاکی از این بود،  قاتل پس از به قتل رساندن این مادر و دختر  به صورت بسیار هولناک خودزنی کرده و به بیمارستان منتقل و تحت درمان پزشکی است.

وی افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات،  کارآگاهان به دست آوردند زن ۵۰ ساله با قاتل حدودا ۸ سال زندگی مشترک دارند ولی این زوج به صورت مستمر با یکدیگر درگیر بوده به طوری که چند روز پیش از بروز حادثه هر ۲ نفر با هم نزاع و درگیری  داشته اند تا اینکه روز حادثه با شنیدن صدای شلیک گلوله  قتل صورت گرفته است.

سردار ولی پور گودرزی در پایان با بیان اینکه قاتل در بیمارستان در حال مداوا و دریافت خدمات درمانی است خاطرنشان کرد: پس از تکمیل تحقیقات جزئیات این حادثه هولناک اطلاع رسانی خواهد شد.