وزیر ارشاد پای دردِدل چهل ساله اسدالله یکتا
وزیر ارشاد پای دردِدل چهل ساله اسدالله یکتا
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل اسدالله یکتا هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون پای درددل‌ها این هنرمند نشست.

به گزارش خبربین آنلاین: اسدالله یکتا بازیگر قدیمی پیشکسوت با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود خبر از دیدار وزیر ارشاد آقای اسماعیلی را داد و نوشت: بعد از چهل و اندی سال مسئولی به درددل هایی که بیش از نیم قرن در سینه‌ام بر روی هم انباشه شده بود گوش سپرد.

وی آغاز این دیدار را اینگونه گفت: حوالی ساعت پنج عصر امروز با تماسی از وزارت فرهنگ و ارشاد شرایطی محیا شد که سفره مچاله شده چهل و چند ساله دلم مجال باز شدن بگیرد.

حین ورود به اتاق جناب وزیر، با دستانی لرزان و چشمانی نه چندان بینا تمام تصاویر بیش از نیم قرن کار سخت و فعالیتم در سینما از ذهنم می گذشت و در عین مشقت غیرقابل وصفی که با تمام ابعاد زندگی ام آمیخته شده بود خوب میدانستم که اهل خواسته های پر هزینه نیستم ، ‎فقط از تمام گذشته ی خود شرمسار بودم که بعد از نیم قرن تلاش کفاف حداقلی های یک بار زنده بودن من را هم تا به حال نداده و با اجبار سختی ها و تقلا های بی وقفه من در این نقطه ایستاده ام.

یکتا در ادامه نوشت: مشکلات معیشتی من برای جناب وزیر قابل باور نبود. دست من را به گرمی گرفت و گفت: ما شما را دوست داریم قول داد و امیدی دوباره بعد از حدود نیم قرن به قلبم بخشید به لطف خدا و دعاهای شما روزهای آرامش در راه است. آرزویی که اگر محقق نشود همیشه همراه من باقی میماند ، حتی در دنیای دیگر…