ویژه برنامه جدید «آی فیلم» برای ارتباط مستقیم با مخاطب
ویژه برنامه جدید «آی فیلم» برای ارتباط مستقیم با مخاطب
پخش سری جدید برنامه «شما و آی‌فیلم» برای ارتباط مستقیم با مخاطبان و اطلاعاتی راجع به برنامه‌های در حال پخش این شبکه آغاز شد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ فصل جدید «شما و آی‌فیلم»، برنامه‌ای برای ارتباط مستقیم با مخاطبان شبکه آی‌فیلم است. در این برنامه علاوه بر پرداختن به موضوع برنامه، نظرات مخاطبان مورد بررسی قرار می‌گیرد و اطلاعاتی راجع به برنامه‌های در حال پخش از شبکه آی‌فیلم ارائه می‌شود.

محمدرضا احمدزاده، تهیه کننده و کارگردان برنامه در خصوص فصل جدید ویژه برنامه جدید شبکه آی فیلم به خبرنگار فارس گفت: در برنامه «شما و آی‌فیلم» در هر قسمت یک موضوع نمایشی داریم که داستان برنامه حول آن اتفاق می‌افتد. همچنین آیتم‌های متنوعی ویژه مخاطبان داریم که بررسی نظرات ارسال شده و پخش پیامهای صوتی از جمله آنهاست.

وی در خصوص ارتباط با مردم نیز خاطر نشان کرد: همچنین از قسمت پنجم این برنامه نیز مصاحبه‌های مردمی داریم که به صورت تصویری تهیه و پخش خواهد شد. در این برنامه همچنین اطلاعاتی راجع به برنامه‌های در حال پخش از شبکه آی‌فیلم ارائه می‌شود.

احمدزاده ادامه داد: در فصل جدید این برنامه، شخصیت عروسکی «زکریا» و همینطور بهرام برخورداری به عنوان مجریان برنامه، لحظات دلنشینی را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورند و از قسمت پنجم نیز شخصیت فانتزی دست تهیه کننده اضافه می‌شود.

گفتنی است این برنامه یک‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود و بازپخش آن نیز روز بعد ساعت ۰۷:۳۰ و ۱۵:۳۰ خواهد بود.