پایگاه آمریکا در سوریه با ۷ راکت هدف حمله قرار گرفت
پایگاه آمریکا در سوریه با ۷ راکت هدف حمله قرار گرفت
شبکه «المیادین» خبر داد نیروهای مقاومت یک پایگاه آمریکا در شمال شرق سوریه را بعد از فرود یک هواپیمای باری در آن، هدف حمله قرار داده‌اند.

به گزارش خبربین آنلاین؛ منابع آگاه، بعدازظهر امروز (یکشنبه)، خبر دادند پایگاه آمریکا در فروگاه «خراب الجیر» در شمال شرق سوریه هدف حمله قرار گرفته است.

شبکه «المیادین» به نقل از منابع خود گزارش داد صدای چند انفجار در پایگاه ائتلاف آمریکایی در فردوگاه «خراب الجیر» در شمال استان الحسکه (شمال شرق سوریه) به گوش رسیده است.

طبق این گزارش، گروه‌های مقاومت با ۷ راکت این پایگاه را هدف حمله قرار دادند و تا لحظه انتشار این گزارش میزان خسارات وارده مشخص نیست.

المیادین اضافه کرد این حمله چند ساعت بعد از فرود هواپیماهای باری در این پایگاه انجام شده و این هواپیماها با خود تجهیزات و تسلیحات به همراه داشته‌اند.

این گزارش در حالی منتشر شده است که تا لحظه انتشار این گزارش هیچ یک از گروه‌های مقاومت بیانیه‌ای در این خصوص صادر نکرده‌اند.

با این حال، مقاومت اسلامی عراق طی روزهای گذشته بارها پایگاه‌های آمریکا را در شرق سوریه و مناطق مختلفی از عراق هدف حمله قرار داده است.

مقاومت عراق پیشتر تاکید کرده بود که این حملات در حمایت از مردم غزه انجام می‌شود و تا زمان تداوم حملات علیه فلسطینیان، ادامه خواهد داشت.