کشف ۴۲ تن مواد پیش‌ساز نارنجک‌های دست‌ساز توسط پلیس تهران
کشف ۴۲ تن مواد پیش‌ساز نارنجک‌های دست‌ساز توسط پلیس تهران
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پليس تهران از پلمب 2 انبار حاوي مواد پيش ساز نارنجک‌هاي دست ساز محترقه و منفجره غير مجاز و کشف بيش از 42 تن و 975 کيلوگرم اکليل و سرنج و پودر آلومينيوم خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین: سرگرد محمد زیدی در تشریح این خبر ، اظهار داشت: روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس تهران گزارشی  مبنی بر تهیه و تولید مواد پیش سازمواد منفجره و محترقه در انبارهایی  واقع در شورآباد کهریزک دریافت کرد که با توجه به نزدیکی چهارشنبه آخر سال موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستای تیمی از ماموران مجرب پلیس اماکن پس از شناسایی انبارهای موصوف و هماهنگی با مرجع قضائی  ابتدا به یکی از این انبار ها اعزام و در بازرسی  از آن موفق به کشف ۳۵ تن و ۵۲۵کیلوگرم اکلیل و سرنج شد و در ادامه از انبار دیگر که منتسب به مالک همین انبار بود نیز مقدار ۷ تن و ۴۵۰ کیلو گرم از مواد پیش ساز موصوف کشف و توقیف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه  در مجموع  از هر دو انبار مذکور ۴۲ تن و ۹۷۵ کیلو گرم اکلیل و سرنج و پودر آلومینیوم کشف شد، تصریح کرد: هر ۲ انبار تا تعیین و تکلیف پرونده قضائی تا اطلاع ثانوی پلمب و مواد کشف شده توقیف شد.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت: پلیس همواره آگاه و هوشیار بوده و برخورد قاطعانه با افرادی که به هر طریق ممکن سعی در نگهداری انواع کالاهای قاچاق داشته باشند خواهد داشت.