۵ سرم تقویتی محبوب برای پیشگیری از افتادگی پوست
۵ سرم تقویتی محبوب برای پیشگیری از افتادگی پوست
تلاش برای داشتن پوستی جوان و باطراوت منجر به محبوبیت سرم‌های تقویت‌کننده‌ای شده است که برای مبارزه با افتادگی پوست ارائه شده‌اند. این سرم‌ها به دلیل توانایی‌شان در احیا و شادابی پوست بسیار موردتوجه قرار گرفته‌اند. در میان پنج محصول معروف در این دسته، سرم‌های غنی از مواد قوی مانند رتینول، پپتیدها، اسید هیالورونیک، تقویت‌کننده‌های کلاژن و آنتی‌اکسیدان‌ها وجود دارد. این سرم‌ها برای رفع نگرانی‌های پوستی مانند ازدست‌دادن خاصیت ارتجاعی، خطوط ریز و افتادگی پوست فرموله شده‌اند.

به گزارش خبربین آنلاین؛ ۵ سرم تقویتی محبوب برای پیشگیری از افتادگی پوست را معرفی می‌کند.

۱-سرم صورت روشن کننده و ترمیم کننده پوست فابریگاس مدل ویتامین C

سرم صورت روشن‌کننده و ترمیم‌کننده پوست فابریگاس ترکیبی از فواید قوی ویتامین C است که به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی در برابر رادیکال‌های آزاد از پوست محافظت می‌کند و  آسیب سلولی را به حداقل می‌رساند. همچنین علائم پیری مانند خطوط ریز و چین‌وچروک را کاهش می‌دهد. این سرم حاوی آلوئه‌ورا است که به مرطوب کردن انواع پوست کمک کرده و درعین‌حال نگرانی‌هایی مانند زخم، سوختگی و لکه‌های آکنه را برطرف می‌کند. قیمت این محصول ۳۹۵ هزار تومان است.

سرم صورت روشن کننده و ترمیم کننده پوست فابریگاس مدل ویتامین C

۲-سرم پوست فور اور لیدی مدل رتینول

سرم پوست فور اور لیدی مدل رتینول یک محلول قوی ضد پیری به شمار می‌رود که دارای غلظت قوی ۱٪ رتینول، مشتق شده از ویتامین A است و به دلیل توانایی‌های جوان‌سازی پوست شهرت دارد. این سرم چرخش سلولی پوست را تسریع و ترمیم بافت را تقویت می‌کند و خطوط و چین‌وچروک‌های ظریف را کاهش می‌دهد و به طور مؤثر روند پیری را کند می‌کند. با لایه‌برداری ملایم سطح پوست، منافذ را پاک‌سازی می‌کند و از بروز آکنه و جوش پیشگیری می‌کند. علاوه بر این، سرم پوست فور اور لیدی مدل رتینول تولید کلاژن را تحریک کرده و خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست را افزایش می‌دهد. قیمت این محصول ۳۲۳ هزار تومان است.

سرم پوست فور اور لیدی مدل رتینول

۳-سرم پوست وزه مدل طلا و حلزون

سرم پوست وزه مدل طلا و حلزون متناسب با انواع پوست فرموله شده است و ویژگی‌های مفید فراوانی را ارائه می‌دهد. این سرم ضمن ارائه اثر آرام‌بخش، ازبین‌بردن لکه‌ها و ارائه یک تجربه جوان‌کننده، رطوبت ضروری پوست را فراهم می‌کند. این سرم غنی شده با کلسیم، کلاژن، پروتئین و طیف متنوعی از ویتامین‌ها، به بازسازی، ترمیم و تقویت پوست آسیب‌دیده کمک و به طور مؤثر پوست افتاده را لیفت و درمان می‌کند. قیمت این محصول ۹۵ هزار تومان است.

سرم پوست وزه مدل طلا و حلزون

۴-سرم پوست بایو آکوا مدل ویتامین C

سرم پوست بایو آکوا مدل ویتامین C یک ترکیب غنی شده با ترکیبات ویتامین C است که در احیای پوست معجزه می‌کند. این سرم به طور مؤثر رطوبت ازدست‌رفته پوست را جبران و خشکی پوست را برطرف می‌نماید و سطح هیدراتاسیون را افزایش می‌دهد. ویتامین C با خواص آنتی‌اکسیدانی قوی خود با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند، چین‌وچروک‌ها را کاهش می‌دهد، پوست را روشن کرده و رنگ‌دانه‌ها و کک‌ومک‌ها را در صورت استفاده منظم دو بار در روز کاهش می‌دهد. قیمت این محصول ۱۵۵ هزار تومان است.

سرم پوست بایو آکوا مدل ویتامین C

۵-سرم پوست هایلایف مدل ویتامین سی

سرم پوست هایلایف مدل ویتامین سی، به‌عنوان یک محصول برتر از برند هایلایف به شمار می‌رود که برای انواع پوست‌ها قابل‌استفاده است. این سرم با داشتن فرمول تخصصی با حداقل میزان چربی و جذب سریع، پس از استفاده، پوست را به‌سرعت احیا می‌کند. سرشار از مواد معدنی و مواد مغذی ضروری، حس لذت بخشی را برای کاربر ایجاد می‌نماید. چه در مواجهه با خشکی، تیرگی ناشی از استرس یا سایر نگرانی‌های پوستی، سرم میکرو های‌لایت به‌عنوان یک جوان‌کننده فوری پوست عمل می‌کند. قیمت این محصول ۶۹۹ هزار تومان است.

سرم پوست هایلایف مدل ویتامین سی