آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت انتخابات در سراسر کشور
آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت انتخابات در سراسر کشور
سخنگوی پلیس از آمادگی کامل پلیس برای انتخاباتی پر نشاط در سایه امنیت و انتظام کامل در پهنه جغرافیای ایران زمین خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی پلیس اعلام کرد: بیش از ۲۲۰ هزار نیرو که  قریب به  ۱۹۰ هزار نفرشان در پای صندوق های رای‌گیری از آغاز تا پایان شمارش آراء حضور و رصد، پایش و تامین امنیت انتخابات را عهده دار هستند.

همکاری عزیزان بسیج با پلیس در پای صندوق های رای نیز قابل توجه و تقدیر می باشد.

به گفته وی سازمان اطلاعات پلیس، فرماندهی مرزبانی فراجا و یگان‌های تکاوری و ویژه و دیگر پلیس‌های تخصصی در این عملیات بزرگ سیاسی و اجتماعی در کنار مردمی که برای کاری بزرگ؛ آگاهانه برای انتخاب شایسته به میدان می آیند، حضور دارند.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه پلیس قبل، حین و پس از فرایند انتخابات در کنار مردم خواهد بود، افزود: خادمان شما در فراجا روز جمعه ۸ تیرماه برای تامین امنیت شعب انتخابات در سراسر کشور و تا شمارش آخرین برگه رای و اعلام نتایج، به منظور صیانت از حقوق مردم و نامزدها در کنار مردم خواهند بود.

براساس گزارش سایت پلیس، سخنگوی فراجا متذکر شد: اقدامات امنیت ساز در کل پهنه جغرافیای ایران و در همه ابعاد در دستور کار پلیس بوده و ارائه سایر خدمات انتظامی به شهروندان نیز برای پلیس تعطیل بردار نبوده و با توازنِ نیروها و امکانات تامین امنیت در تمامی ابعاد آن، مورد اهتمام و توجه است.