آماده واگذاری سهام پرسپولیس به وزارت رفاه هستیم
آماده واگذاری سهام پرسپولیس به وزارت رفاه هستیم
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به این وزارتخانه توضیح داد.

به گزارش خبربین آنلاین: سید صولت مرتضوی وزیر رفاه  درباره آخرین تصممیات درباره واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به این وزارتخانه اظهار کرد: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ و مایه افتخار کشورما هستند، این باشگاه‌ها سرمایه اجتماعی ما بوده و به دلیل ایرادی که نهادهای نظارتی جهانی بر دولتی بودن این دو باشگاه گرفته‌اند تصمیم گرفته شده تا سهام آنها واگذار شود.

وی افزود: طبق آخرین تصمیمات موضوع واگذاری پرسپولیس به ما مطرح شده است و صندوق‌های ما از پرسپولیس حمایت خواهند کرد و معتقدیم اگر مدیریت صحیحی بر این باشگاه‌ حاکم شود، این باشگاه‌ها خودکفا و درآمد زا خواهند شد و ما می توانیم با کمک هوادارن و استفاده از ظرفیت صندوق‌ها برای مسوولیت‌های اجتماعی به باشگاه استقلال و پرسپولیس کمک کنیم که از این وضعیت نجات پیدا کنند.

مرتضوی با بیان اینکه ما با افتخار پذیرای آنها خواهیم بود گفت: یکی از آنها به مجموعه صندوق‌های بازنشستگی ما واگذار خواهند شد و تلاش می‌کنیم مجموعه شرکتی را راه اندازی کنیم که همه صندوق‌ها در حمایت از این تیم دخالت داشته باشند و از این تیم حمایت کنند.

وی گفت: ما در باشگاه‌های ورزشی دیگری مانند مس، فولاد، نفت و … سایر تیم‌های ورزشی سهام دار هستیم و دولت باور دارد که باید به بالندگی و نبوغ آنها کمک کند.