از ساخت گورستان جدید در تهران تا گرفتن مجوز تراموا از شورا
از ساخت گورستان جدید در تهران تا گرفتن مجوز تراموا از شورا
رئیس شورای شهر تهران در خصوص ساخت گورستان جدید در تهران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: چند نقطه مشخص شده و باید به شورا برای تصویب بیاید.

به گزارش خبربین آنلاین: مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، گفت: در جلسه امروز شورای شهر گزارشی از بازار تهران توسط احمد علوی عضو شورای شهر تهران ارائه می شود.
وی با بیان اینکه به دستورات جلسات می پردازیم ،گفت:  بحث جرایم عوارض قطع درخت و امحای فضای سبز امروز مطرح و همچنین بحث عوارض آنتن ها و دکل ها که توسط مخابرات و دیگران نصب می شود بررسی می شود.

چمران گفت: برای احداث دکل ها باید از  شهرداری مجوز گرفته  و عوارض سالیانه پرداخت شود و در ادامه جلسه امروز هم  به موضوع اساسنامه سازمان بهشت زهرا پرداخت می شود.
وی در پاسخ به این پرسش که  گفته شده برای ال .آر. تی نیاز به مجوز شورا نیست، گفت:  مجوز شورا برای  طرح جامع ارائه شده؛  ولی این طرح در سال ۹۸ بوده و تقریبا تصویب شده؛ ولی شروطی دارد که شهرداری باید تکمیل کند دوستان هم این کارها تکمیل و به شورای عالی ترافیک ارائه کردند.

چمران تاکید کرد اما برای احداث تراموا حتما شهرداری باید از شورا  مجوز دریافت کند؛ برای تراموا مسیر و بودجه اعتبار باید در  صحن شورا شورا تصویب شود در غیراینصورت کار عملیاتی نمی شود.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص ساخت  آرامستان جدید  برای تهران، گفت: مطالعات انجام شده و مدیران شهری در ۴ نقطه به نتیجه رسیده اند و باید برای تصویب به شورا بیاید ؛ به دلیل گران شدن زمین نمی توانم نقاط را اعلام کنم اما بهشت زهرا در حال پر شدن است.