امیدوارم واردات به قدری باشد که برای خودروهای وارداتی غیرچینی جا نداشته باشیم
امیدوارم واردات به قدری باشد که برای خودروهای وارداتی غیرچینی جا نداشته باشیم
یک نماینده مجلس گفت: به شخصه خیلی خوشحال می شوم که شاهد باشیم به قدری واردات انجام شده که دیگر انبارها جا برای ماشین های وارداتی غیرچینی جا نداشته باشد.

به گزارش خبربین آنلاین: جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی درخصوص اظهارنظر رییس سازمان توسعه تجارت که گفته بود «به نظر می‌رسد طی چند روز آینده آتی به حدی خودرو وارد خواهد شد که در فضای انبار برای نگهداری خودرو جهت ترخیص از گمرک به مشکل خواهیم خورد.»، گفت: ما که خیلی امیدواریم این اتفاق رقم بخورد و برای تحقق چنین موضوعی خیلی پیگیری کردیم و امیدوارم این بار دیگر مانند دفعات قبل فقط حرف نباشد. چون تا الان اگر به حرف عزیزان بود باید ۲۰۰ هزار خودرو تا آخر سال وارد کشور می‌شد اما آن چیزی که من هم اطلاع پیدا کردم به نظر می‌آید خودروهایی که ثبت سفارش شده بود و تولید شده در حال ارسال است.

وی ادامه داد: امیدواریم این اتفاق برای مردم رخ دهد، من به شخصه خیلی خوشحال می‌شوم که شاهد باشیم به قدری واردات انجام شده که دیگر انبارها برای ماشین‌های وارداتی غیرچینی جا نداشته باشد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در واکنش به این سوال که «احتمال می دهید بعد از انتخابات مجلس، دولت واردات را تسهیل کند؟»، عنوان کرد: من خیلی امیدوارم بعد از انتخابات قصه خودروهای کارکرده به نتیجه مطلوب برسد و حتما این اتفاق رخ خواهد داد، حالا برد سیاسی را دولت می‌خواهد بهره برداری کند و بعد از انتخابات باشد یا نه، من خیلی به این موضوع ورود نمی‌کنم، نکته‌ای که دارای اهمیت است این است که خروجی این موضوع به نفع مردم باشد.

رشیدی کوچی گفت: احتمال این اتفاق خیلی ضعیف است چون مسکن یک حوزه بزرگ و خاص است و با یکی دو ماه کار چندان به نتیجه نمی رسد و من نگران این هستم که اگر بخواهم در این موضوع برای یکی دو ماه ورود کنم بیشتر جنبه تبلیغاتی‌اش مدنظر عزیزان قرار بگیرد چون قطعا به نتیجه نخواهد رسید.