اوراق گواهی سپرده خاص با نرخ ۳۰ درصد از فردا چهارشنبه منتشر می‌شود
اوراق گواهی سپرده خاص با نرخ ۳۰ درصد از فردا چهارشنبه منتشر می‌شود
مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین گفت که اوراق گواهی سپرده خاص با مجوز بانک مرکزی و با نرخ 30 درصد از فردا چهارشنبه برای تامین سرمایه در گردش تعاونی ها منتشر می شود.

به گزارش خبربین آنلاین: محمد شیخ حسینی امروز در نشست خبری در مورد پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از محل تبصره ۱۸ گفت با این تسهیلات ۴ هزار نفر در کشور مشغول کار شدند و همچنین از محل تسهیلات تکلیفی تبصره ۱۶ نهادهای حمایتی از هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان کمیته امداد ۱۵۰۰ میلیارد تومان با تحقق ۸۸ درصد پرداخت شد، همچنین تسهیلات سازمان بهزیستی و بنیاد شهید در مجموع ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان با اشتغالزایی ۷ هزار نفر پرداخت شد.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین در مورد تسهیلات طرح جهش مسکن گفت که صد در صد تعهدات را در سال قبل به تعاونی های مسکن پرداخت کردیم و تسهیلات ازدواج در سال جاری ۲ هزار میلیارد تومان بود.

وی همچنین گفت تسهیلات کمیته امداد ۳۰۰ میلیارد تومان بود که ۸۰ درصد پرداخت کردیم، تسهیلات بهزیستی ۲۰۰ میلیارد تومان با ۹۴ درصد تحقق و تسهیلات حساب پیشرفت و عدالت ۶۰۰ میلیارد تومان سهم ما است که چون اخیرا ابلاغ شده ۵ درصد تحقق د اشته است.

شیخ  حسینی همچنین گفت با اختیاری که به شعبه های بانک داده‌ایم کسانی که اقساط معوق دارند در دهه فجر با پرداخت اقساط می توانند از بخشودگی جرایم برخوردار شوند.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین گفت اوراق گواهی سپرده خاص با مجوز بانک مرکزی و با نرخ ۳۰ درصد از فردا چهارشنبه برای تامین سرمایه در گردش تعاونی ها منتشر می شود.

بازپرداخت این اوراق برای تعاونی ها یکساله است.