این انتخابات نماد جشن ملی و وحدت مردم است
این انتخابات نماد جشن ملی و وحدت مردم است
رئیس جمهور گفت: این انتخابات جشن ملی و نماد انسجام و وحدت مردم است و همه گروه های سیاسی امروز با نامزدهایی که دارند آمده اند تا یک روز باشکوهی را برای ملت ایران رقم بزنند.

به گزارش خبربین آنلاین: صبح امروز یازدهم اسفند ماه، سید ابراهیم رئیسی با حضور در وزارت کشور رای خود را به صندوق انداخت.وی در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات مولود انقلاب اسلامی است. مردم رای شان تعیین کننده است و تمام بخش های کشور با رای مردم رقم می خورد و این از افتخارات نظام اسلامی است.رئیسی تصریح کرد: از روز اولی که امام فرمودند میزان ای ملت است تا امروز میزان رای ملت بوده است.وی در ادامه گفت: این انتخابات جشن ملی و نماد انسجام و وحدت ملی است و همه گروه های سیاسی امروز با نامزدهایی که دارند آمده اند تا یک روز باشکوهی را برای ملت ایران رقم بزنند.رئیس جمهور خاطرنشان کرد: تفاوت انخابات در ایران با دیگر کشورها این است که هم نامزدهاد و هم رای دهندگان هر دو بر اساس تکلیف عمل می کنند یعنی وظیفه خود می دانند که نامزد شوند و رای دهند.

رئیسی در پایان گفت: پیروز این میدان ملت ایران است و بازنده ندارد چه کسانی رای بیاورند چه رای نیاورند. عمل به تکلیف کرده اند و تکلیف امروز هم حضور در میدان انتخابات است.