بارسلونا به دنبال توافق با اتلتیکو برای انتقال دائمی فلیکس
بارسلونا به دنبال توافق با اتلتیکو برای انتقال دائمی فلیکس
باشگاه بارسلونا به زودی با اتلتیکو مادرید برای جذب دائمی ژائو فلیکس وارد مذاکره خواهد شد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ ژائو فلیکس در تمام هفته گذشته قهرمان باشگاه بارسلونا بوده و در هر دو بازی مقابل پورتو برای صعود به دور یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا و اتلتیکو مادرید (باشگاه مادرش) گل‌های پیروزی را به ثمر رساند. همانطور که با حرکات این مهاجم و به خصوص در طول مسابقه مشخص بود، او تمایلی برای بازگشت به اتلتیکو مادرید ندارد.

علاوه بر این، با توجه به عملکرد اخیر فلیکس باشگاه بارسلونا می خواهد برای خرید کامل این ملی‌پوش پرتغالی گامی رو به جلو بردارد. این باشگاه به دنبال این است که در روزهای ابتدایی سال آینده با اتلتیکو برای خرید کامل یا برای انتقال قرضی دیگر به توافق برسد.

بارسلونا به دنبال این است که در اسرع وقت با اتلتیکو به توافق برسد چرا که آنها اعتقاد دارند در صورت ادامه به زدن گل‌های تعیین کننده توسط فلیکس قیمت درخواستی او از سوی باشگاه آتلتیکو مادرید افزایش خواهد یافت.

برای این کار برنامه‌ها از قبل در بارسلونا از طریق ایجنت فلیکس یعنی خورخه مندز آغاز شده است. مندز می‌داند که بارسلونا می‌خواهد فلیکس را حفظ کند و تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که موکلش مجبور نیست برخلاف میلش به اتلتیکو مادرید بازگردد.

اتلتیکو در حال حاضر ارزش این ستاره پرتغالی را ۸۰ میلیون یورو می‌داند اما اگر این ارزش‌گذاری طبق برآورد بارسلونا به ۳۰ تا ۴۰ میلیون یورو کاهش پیدا نکند، کاتالان‌ها بر اراده آهنین فلیکس تکیه خواهند کرد تا فقط برای آبی اناری ها بازی کند. در صورت عدم توافق برای انتقال دائم، کاتالان‌ها درخواست قرضی دیگری خواهند داشت.