باید مسائل را حل و چاله‌ها را چاره کنیم
باید مسائل را حل و چاله‌ها را چاره کنیم
رئیس جمهور گفت: امروز باید مسائل را حل و برای چاله‌ها چاره کرد تا بتوانیم در کنار برنامه‌ها، کارنامه خوبی برای خدمت به مردم داشته باشیم.

به گزارش خبربین آنلاین؛ صبح امروز آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی پس از ورود به استان گلستان در فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان اظهار کرد:  بناست تا در دولت سیزدهم، با روحیه جهادی، کمک مردم و نخبگان مسئله را بشناسیم و رفع کنیم.

آیت‌الله رئیسی افزود: امروز باید برای چاله‌ها، چاره کرد، ان‌شاالله بتوانیم در کنار برنامه‌ها، کارنامه خوبی برای خدمت به مردم داشته باشیم.

رئیس جمهور بیان کرد: طرح‌های عمرانی این استان قابل توجه بوده و هزینه‌های قابل توجهی هم شده است. طبیعتا در دور اول سفر مصوبه‌هایی تصویب می‌شود و در دور دوم سفر علاوه بر بررسی مصوبه‌های سفر اول، مصوبات سفر دوم در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی افزود: گلستان استان ظرفیت‌هاست؛ ظرفیت فرهنگی، گردشگری، کشاورزی و ظرفیت‌های بسیار خوب دیگری دارد که باید به بهترین شکل ممکن از این منابع بهره‌برداری کرد.

گفتنی است صبح امروز رئیس جمهور دولت سیزدهم به منظور بازدید و افتتاح طرح‌ها و پروژ‌ه‌های صنعتی، زیربنایی و عمرانی، دیدار و گفتگو با اقشار مختلف مردم، علمای اهل سنت، نخبگان، ایثارگران و خانواده شهدا و شرکت در نشست اداری از مهم‌ترین برنامه‌های سفر رئیس جمهور به گلستان است.