برپایی بلندترین سفره افطاری در منطقه ۱۰
برپایی بلندترین سفره افطاری در منطقه ۱۰
شهردار منطقه ۱۰ از گسترده شدن بلندترین سفره افطاری شهر تهران همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین: مهدی اخ‌النصایع با اشاره به برپایی طولانی‌ترین سفره افطاری شهر تهران اظهار کرد: این ویژه‌برنامه تحت عنوان «سفره، سفره‌دار مدینه» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ ساده‌زیستی و همدردی با همنوعان نیازمند، همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع) در این منطقه برپا می‌شود.

وی افزود: این ضیافت افطاری ساده با همراهی شهرداری منطقه ۱۰ و مشارکت خیرین و نیکوکاران، گروه‌های مختلف جهادی منطقه و حسینیه خادمین اهل‌بیت(ع)، در خیابان قصرالدشت خیابان شهیدی (ناصری سابق)، حد فاصل خیابان قصرالدشت و خیابان خوش گسترده می‌شود و میزبان بیش از ۵ هزار نفر روزه‌دار خواهد بود.

شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به دیگر برنامه‌های این منطقه در شب‌های ماه مبارک رمضان بیان کرد: علاوه بر ضیافت افطاری در شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، به منظور ارتقاء حس همدلی و همبستگی و ترویج فعالیت‌های نیکوکارانه بسته‌های ارزاق حمایتی در قالب پویش «نذر یاری» در بین خانواده‌های کم برخوردار شناسایی شده ساکن در سطح محلات ده‌گانه منطقه پخش و توزیع می‌شود.