تهران مدفن سیاست‌های استکبار است
تهران مدفن سیاست‌های استکبار است
سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی در اجلاسه نهایی کنگره ملی 24 هزار شهید پایتخت که در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار شد گفت: تهران مدفن سیاست های استکبار است. شهر انقلاب و قلب انقلاب و شهر حماسه و رویدادها و ۲۲ بهمن های تماشایی و رودهای خروشان و بی انتها است.

به گزارش خبربین آنلاین: سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت که امروز صبح در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد اظهار کرد: تعابیر و توصیفات و روایت‌های رهبر عزیز از تهران و شهیدان جامع و کامل و الهام بخش بود. با الهام از فرمایشان گهربار رهبرمان واقعا تهران یک جهان شهر است.

وی گفت: نقطه برخورد سیاست همه قدرت‌های جهانی است. نقطه تلاقی نگاه مزورانه شیاطین و در عین حال تهران مدفن سیاست‌های استکبار است. شهر انقلاب و قلب انقلاب و شهر حماسه‌ها و رویدادها و ۲۲ بهمن های تماشایی،‌ شهر رودهای خروشان و بی انتهای جمعیت های دلداده به اسلامی و انقلاب،شهر فرازها و تاریخ،‌ شهر ایستادگی ها و معیارها و میزانها،‌ شهر کور کننده چشمان دشمنان،‌شهر آگاهی و الهام و معنا،‌ شهر غیرت و شکوه و تمدن است،‌تهران با شهیدانش یک آسمان پر ستاره روی زمین است. امروز گرد آمده ایم تا از شوکت ملکوتی این ستارگان تجلیل کنیم.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: اینجا شهر شهدای استثنایی است شهر اصحاب لشگر محمد رسول الله(ص) است. شهر لشکر سیدالشهدا(ع)، شهر لشکری که بیشترین فرمانده شهید را به پیشگاه خدا تقدیم کرده است.

سرلشکر سلامی افزود: این را همه شما میدانید اسلام به برکت شهادت مانده و بقای اسلام به شهادت است و پیشرفت اسلام به جهاد است،‌ جهاد و شهادت منطق ما برای دفاع از ارزشها،‌دین،‌هویت و کرامت ما است. بارها از شهیدان ستایش شده است و گفته شده اگر شهیدان نبودند اسلام و ایران هم نبود و این محکم ترین و قوی ترین کلامی است که می توان بر زبان راند.