ثبت‌نام دور جدید سفر عتبات از امروز آغاز شد
ثبت‌نام دور جدید سفر عتبات از امروز آغاز شد
با وجود اینکه نام‌نویسی سفر به عتبات تا نیمه اول آذر باز شده بود، دفاتر زیارتی از امروز یکشنبه برای سفر به کربلا تا پایان آذر از متقاضیان ثبت‌نام می‌کنند.

به گزارش خبربین آنلاین؛ ثبت‌نام عتبات تا پایان آذر بدون تغییر قیمت از امروز یکشنبه آغاز شد. سازمان حج و زیارت ظرفیت سفرهای زیارتی را فقط تا نیمه اول آذر باز کرده و همین امر موجب شده بود تا متقاضیان این سفرها، نگران افزایش هزینه‌ها برای اعزام‌های بعد از این مدت باشند.

باز شدن ظرفیت کاروان عتبات تا پایان آذر با قیمت قبلی

حالا با توجه به افزایش درخواست‌ها، ظرفیت‌های جدید هم برای زیارت عتبات در آذر پیش‌بینی شده که در حال حاضر با توجه به تکمیل ظرفیت‌های دهه اول فاطمیه، ظرفیت جدیدی باز شد؛ به طوری که مدیر یکی از کاروان‌های عتبات غلامرضا شرفی می‌گوید: در صورت درخواست سفر عتبات در نیمه دوم آذر، تا حد امکان ظرفیت جدید با همان قیمت اضافه می‌کنیم.

ظرفیت سفر عتبات در آذر بیش از ۴۰ هزار نفر است

در حال حاضر برای آذرماه ظرفیت بیش از ۴۰ هزار نفری در نظر گرفته شده که البته همچنان ظرفیت کاروان‌ها برای ثبت‌نام باز است. بر اساس برنامه سازمان حج و زیارت، متقاضیان سفر عتبات می‌توانند تا پایان آذر برای سفر عتبات برنامه‌ریزی و در یکی از کاروان‌های زیر نظر سازمان حج و زیارت به کربلا سفر کنند.

هزینه سفر عتبات تا پایان آذر برای سفرهای هوایی متوسط ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برای سفرهای زمینی ۷ میلیون تومان است.