حزب‌الله سه مقر ارتش اسرائیل را با موشک هدف قرار داد
حزب‌الله سه مقر ارتش اسرائیل را با موشک هدف قرار داد
حزب‌الله لبنان بعدازظهر امروز از سه حمله موشکی به دو مقر ارتش اسرائیل در نزدیکی مرز لبنان خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ با پایان آتش‌بس هفت روزه در غزه از روز گذشته، حملات حزب الله لبنان علیه مواقع ارتش اشغالگر نیز آغاز شده است و امروز نیروهای مقاومت لبنان از سه حمله جداگانه به مقر صهیونیست‌ها خبر دادند.

در اولین حمله حزب‌الله اعلام کرد که مواضع توپخانه‌ای اشغالگران را در مقر نظامی «خربه ماعر» در نزدیکی مرز لبنان هدف حمله موشکی قرار داده است.

ساعاتی بعد در حمله دوم، مقاومت اسلامی لبنان  خبر داد که در حمایت از غزه و مقاومت، مقر نظامی «الراهب» و تجهیزات دفاعی آن را با «سلاح مناسب» با موفقیت هدف قرار داده است.

در حمله سوم نیز موشک حزب‌الله لبنان به مقر نظامی «برانیت» متعلق به فرماندهی لشکر ۹۱ ارتش اسرائیل اصابت کرده است.

از سوی دیگر ارتش اسرائیل نیز با حملات توپخانه‌ای خود تلاش کرد به این حملات پاسخ دهد، حملاتی که منجر به شهادتی یکی از نیروهای حزب‌الله نام «خضر سلیم عبود» شد.

شامگاه دیروز (جمعه) نیز حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از حمله به نیروهای رژیم اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی خبر داد و اعلام کرد که حدود ساعت ۱۶ عصر به وقت محلی گروهی از نظامیان اسرائیلی را در اطراف موضع نظامی «جل العلام» با سلاح مناسب هدف حمله قرار داده است.

خبرنگار شبکه «المنار» همزمان گزارش داد رژیم صهیونیستی منطقه «اللبونه» در جنوب لبنان و همچنین منطقه «حامول» در شرق اللبونه را هدف حمله توپخانه‌ای قرار داده است.