دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی فعالیت خود را از سر گرفت
دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی فعالیت خود را از سر گرفت
مدیر دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی گفت: با پیگیری‌های مجدانه دکتر «مهدی ذوقی» دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی احیا و مجددا فعالیت خود را از سر گرفت.

به گزارش خبربین آنلاین به نقل از گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی: «پیام ایزدی» مدیر دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی اظهارداشت: با امعان نظر و پیگیری‌های مجدانه دکتر ذوقی مدیریت جدید گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی احیا و مجددا فعالیت خود را از سر گرفت.

وی با اشاره به اینکه در دوره مدیریتی جدید شاهد تحولات چشمگیر در حوزه گردشگری کشور خواهیم بود، تاکید کرد: به‌زودی شاهد تحولات گسترده‌ای در حوزه گردشگری و ارائه خدمات به بازنشستگان محترم کشوری و تامین اجتماعی و همچنین عموم مردم خواهیم بود.

مدیر دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی تصریح کرد: در این راستا تورهای سیاحتی و زیارتی در قالب بسته‌های سفر ارزان مطابق منشور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران طراحی و آماده ارائه در ایام تعطیلات تابستان است.

ایزدی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت دریافت بسته‌های سفر ارزان و تورهای مسافرتی می‌توانند به سایت دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی به نشانی agency.ittic.com مراجعه نمایند.