رشد قیمت طلا و سکه در معاملات امروز‌
رشد قیمت طلا و سکه در معاملات امروز‌
قیمت طلا و انواع سکه در معاملات امروز 19 دی، نسبت به روز معاملاتی گذشته افزایش یافت.

به گزارش خبربین آنلاین؛ دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۵۲۸ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۴۹۶ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۳۱ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۱۱۳ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۸۸ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۱ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته نوسانی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار با افزایش روبه‌رو شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم‌‌ با افت ۲۹۵ هزار تومانی به نرخ ۲۷ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۴۵۰ هزار تومانی به قیمت ۳۰ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۶ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۹۴۵ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۲ میلیون و ۵۸۷ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۱ میلیون و ۲۰۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۱ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان بوده است. در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با افزایش ۴۳ صدم درصدی، ۲۰۳۵ دلار است.