شهادت یک خبرنگار فلسطینی دیگر در غزه
شهادت یک خبرنگار فلسطینی دیگر در غزه
«امل زهد»، روزنامه‌نگار فلسطینی سحرگاه امروز در بمباران جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به همراه خانواده‌اش در شهر غزه به شهادت رسید تا شمار شهدای خبرنگار عملیات «طوفان الاقصی» به ۶۴ تن برسد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ خبرنگار شبکه «المیادین» در نوار غزه سحرگاه امروز، جمعه ۲۴ نوامبر گزارش داد که «امل زهد»، روزنامه نگار فلسطینی به همراه خانواده‌اش در بمباران رژیم صهیونیستی که خانه وی را در شهر غزه هدف قرار داد، به شهادت رسید.

با شهادت این خبرنگار فلسطینی، تعداد خبرنگاران شهید از آغاز تجاوزات مستمر رژیم اشغالگر به نوار غزه تاکنون به ۶۴ تن رسید. ارتش رژیم صهیونیستی عمداً خبرنگاران را به عنوان بخشی از سیاست خود با هدف کتمان حقایق، پنهان‌کردن فرصت‌های مستندسازی جنایات خود و ترور روایت فلسطینی از درگیری‌ها هدف قرار می‌دهد.

خبرگزاری فلسطینی «وفا» روز گذشته، پنجشنبه از شهادت «محمد عیاش» عکاس فلسطینی و تعدادی از اعضای خانواده‌اش خبر داد؛ این در نتیجه حمله‌ای بود که توسط اشغالگران انجام شد و خانه او در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را هدف قرار داده بود.

علاوه بر حملات رژیم اشغالگر به روزنامه‌نگاران فلسطینی در نوار غزه، صهیونیست‌ها همکاران آن‌ها در لبنان را نیز هدف قرار می‌دهند. روز سه‌شنبه «فرح عمر»، خبرنگار المیادین، «ربیع معماری» تصویربردار این شبکه و همکارشان، «حسین عقیل» به شهادت رسیدند.