طرز تهیه ساندویچ سوسیس انجوی پنیری
طرز تهیه ساندویچ سوسیس انجوی پنیری
ساندویچ سوسیس انجوی پنیری از آن غذاهایی است که می‌توانید به عنوان یک میان‌وعده خوشمزه یا فینگر فودی جذاب تهیه و در کنار دوستان و خانواده نوش جان کنید.

به گزارش خبربین آنلاین؛ طرز تهیه ساندویچ بسته به نوع ساندویچ می تواند راحت، سخت یا بسیار سخت باشد اما عموم ساندویچ ها را می توان با رسپی و دستور پخت موجود تهیه کرد. طرز تهیه ساندویچ سرد به نسبت ساندویچ گرم راحت تر است و ساندویچ هایی مانند فلافل یا همبرگر را راحت تر می توان درست کرد. طرز تهیه ساندویچ برای افراد باذوقی که سعی می کنند غذاهای رستورانی را در خانه درست کنند بسیار مهم است.

ساندویچ سوسیس انجوی پنیری از آن غذاهایی است که می‌توانید به عنوان یک میان‌وعده خوشمزه یا فینگر فودی جذاب تهیه و در کنار دوستان و خانواده نوش جان کنید.

این ساندویچ با ترکیب سس باربیکیو، سوسیس انجوی و پنیر چدار طعمی بی‌نظیر و فراموش نشدنی برای شما خواهد ساخت. طرز تهیه این فینگر فود بسیار ساده است و تنها کافی است مواد اولیه آن را که آنچنان هم زیاد نیست در خانه داشته باشید و دست به کار شوید.

در ادامه با ما همراه باشید تا طرز تهیه ساندویچ سوسیس انجوی پنیری را مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم.

مواد لازم برای تهیه ساندویچ سوسیس انجوی پنیری و خوشمزه

 • کره پاستوریزه کاله۴۰ گرم
 • سس باربیکیو کاله دو قاشق غذاخوری
 • سوسیس انجوی سولیکو کاله چهار عدد
 • نان ساندویچ کوچک چهار عدد
 • قارچ۳۰ گرم
 • رب گوجه فرنگی یک قاشق غذاخوری
 • روغن زیتون دو قاشق غذاخوری
 • پنیر چدار کاله به مقدار لازم
 • جعفری تازه۵۰ گرم
 • سیر رنده شده یک حبه
 • نمک، فلفل، آویشن به مقدار لازم

طرز تهیه ساندویچ سوسیس انجوی پنیری و خوشمزه

مرحله اول

برای تهیه ساندویچ سوسیس پنیری ابتدا سوسیس‌های انجوی را از بسته بندی خارج کرده و به قطعات کوچک تری تقسیم کنید. سپس ۲۰ گرم کره آب شده را با دو قاشق غذاخوری سس باربیکیو مخلوط کنید. مخلوط سس و کره را روی سوسیس‌ها ریخته و هم بزنید تا کاملا به آن آغشته شوند.

مرحله دوم

برای آماده کردن مایه قارچ، تابه‌ای را روی حرارت ملایم قرار دهید و دو قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن اضافه کنید. سپس قارچ‌های خرد شده را به همراه نمک، فلفل و آویشن داخل تابه بریزید و هم بزنید. یک قاشق رب گوجه‌فرنگی نیز اضافه کنید و خوب هم بزنید تا مواد با هم مخلوط شوند. ۲۰ گرم باقی‌مانده کره آب شده را با مقداری جعفری و سیر خرد شده مخلوط کنید تا سس مخصوص ساندویچ نیز آماده شود.

مرحله سوم

روی نان‌های ساندویچی کوچک خود را ببرید و داخل آن را گود کنید. داخل نان‌ها را با قلمو مخصوص آشپزی به سس سیر و جعفری آغشته کنید. حالا مایه قارچی که از پیش آماده کرده‌اید را داخل ساندویچ بریزید و سوسیس‌های انجوی آغشته به سس باربیکیو را روی آن قرار دهید.

مرحله چهارم

روی ساندویچ‌ سوسیس انجوی را با پنیر چدار رنده شده بپوشانید و آن‌ها را به مدت ۲۰ دقیقه در فر با دمای ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد قرار دهید تا مواد داخل آن خوب پخته و پنیر روی آن طلایی رنگ شود. ساندویچ‌ها را از فر خارج کرده و روی آن‌ها را با کمی جعفری تازه و خرد شده تزئین کنید. شما می‌توانید این ساندویچ خوشمزه را با یک لیوان لاکی‌دو تگری و خنک نوش جان کنید.