طرفداران هوش مصنوعی بخوانند | خبری مهم در راه است
طرفداران هوش مصنوعی بخوانند | خبری مهم در راه است

به گزارش خبربین آنلاین؛ چت جی‌پی‌تی حدود یک سال پیش منتشر و جهان را با مفهوم ربات چت هوش مصنوعی آشنا کرد. اکنون شرکت سازنده این پلتفرم به دنبال روشی برای ساخت نسخه سفارشی چت جی‌پی‌تی، بدون نیاز به کدنویسی است. ویژگی‌های به‌خصوص این ربات در هفته‌های آینده از طریق فروشگاه در دسترس خواهند بود تا […]

به گزارش خبربین آنلاین؛ چت جی‌پی‌تی حدود یک سال پیش منتشر و جهان را با مفهوم ربات چت هوش مصنوعی آشنا کرد. اکنون شرکت سازنده این پلتفرم به دنبال روشی برای ساخت نسخه سفارشی چت جی‌پی‌تی، بدون نیاز به کدنویسی است.

ویژگی‌های به‌خصوص این ربات در هفته‌های آینده از طریق فروشگاه در دسترس خواهند بود تا مشترکین و مشتریان سازمانی، جی‌پی‌تی‌های سفارشی را برای کارمندان خود بسازند.

سخنگوی اوپن ای‌آی در بیانیه‌ای اظهار داشت: «از زمان راه‌اندازی چت جی‌پی‌تی مردم راه‌هایی را برای سفارشی‌سازی آن پیشنهاد می‌کند. ما دستورالعمل‌های سفارشی را برای اولین بار در ماه جولای راه‌اندازی کردیم، اما درخواست‌ها برای کنترل بیشتر ادامه داشت.»

معرفی جی‌پی‌تی‌های سفارشی به این معنی است که اوپن ای‌آی رقابت خود را سایر پلتفرم‌های مشابه نظیر متا و کرکتر. ای‌آی را تنگاتنگ‌تر خواهد کرد.