قاتل ۲۰ ساله : بهم زل زده بود، کشتمش !
قاتل ۲۰ ساله : بهم زل زده بود، کشتمش !
کارآگاهان پلیس با حضور در محل حادثه و بررسی‌های اولیه متوجه شدند که مقتول یک جوان ۲۴ ساله بوده که به دلیل نگاه خیره با یک جوان دیگر درگیر و در یک زد و خورد بر اثر اصابت ضربه چاقو به گردنش فوت می‌کند.

به گزارش خبربین آنلاین؛ جوان ۲۰ ساله‌ای که به دلیل نگاه خیره اقدام پسر ۲۴ ساله‌ای را با ضربه چاقو کشته است، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی، جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: به دنبال اعلام وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در جاده آتشگاه، تیمی متشکل از کارآگاهان ادارات تشخیص هویت و مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی عنوان کرد: کارآگاهان پلیس با حضور در محل حادثه و بررسی‌های اولیه متوجه شدند که مقتول یک جوان ۲۴ ساله بوده که به دلیل نگاه خیره با یک جوان دیگر درگیر و در یک زد و خورد بر اثر اصابت ضربه چاقو به گردنش فوت می‌کند.

سرهنگ نادربیگی بیان کرد: بلافاصله اقدامات فنی و اطلاعاتی برای شناسایی قاتل آغاز و در یک مدت زمان کوتاه متهم که جوانی ۲۰ ساله بود، شناسایی و دستگیر شد. متهم صراحتاً به ارتکاب قتل به دلیل خیره شدن مقتول به او اعتراف کرد.