قیمت خودرو امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲
قیمت خودرو امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲
امروز (سه شنبه 30 خرداد) قیمت خودرو تولید داخلی در بازار آزاد تهران، افزایش یافت.

به گزارش خبربین آنلاین: قیمت خودرو پُر فروش تولید داخلی نسبت به روز گذشته (دوشنبه) با افزایش به‌روزرسانی شد. با اینکه سرعت افزایش قیمت نسبت به روز گذشته اندک بود اما بازار خودرو نسبت به هفته گذشته افزایش قیمت چشم گیری را تجربه کرده است. به طوری که قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۲ تنها در ۱۰ روز گذشته حوالی ۷۰ میلیون تومان افزایش قیمت را به ثبت رسانده است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (بیست و نهم خردادماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۶۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو طی دوماه گذشته گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۹۰ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۴۰ میلیون تومان رسیده است که ۵ میلیون طی روز گذشته گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۲۰ میلیون تومان افزایش داشته است و طی ۵۴ روز گذشته ۱۷۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۵۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۲۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۰۰ میلیون تومان است که ۱۰ میلیون تومان طی یک روز گذشته گران شده است. این خودرو تقریبا ۳۱ روز گذشته ۱۳۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۳۵ میلیون تومان است که ۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است این مدل طی یک ماه گذشته ۱۰۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۸۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۰۵ تومان قیمت خورده است که ۵ میلیون تومان گران شده است. این مدل در ۱۰ روز گذشته ۷۰ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۶۴۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است و طی ۴۲ روز گذشته ۱۶۵میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۳۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۵ میلیونی طی روز گذشته و کاهش ۱۵۰ میلیونی طی ماه گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است اما طی یک ماه گذشته ۱۹۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است که روز گذشته تغییر نکرده است اما طی ۱۲ روز گذشته ۳۵ میلیون کاهش یافته است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۳۰ میلیون تومان که سه روزه ۱۰ میلیون تومان گران شده است. قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۶۰ میلیونی شده است که تغییر نکرده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۴۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۸۰ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۳۰ میلیون کاهش داشته است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۹۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون تومان افزایش داشته است. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۰۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون افزایش را ثبت کرده است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز با افزایش ۱۰ میلیون تومانی طی دو روز گذشته به ۵۱۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به سه روز گذشته ۱۰ میلیون افزایش یافته است. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم با افزایش ۵ میلیونی طی هفته گذشته به ۲۶۰ میلیون تومان است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به سه روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است و ۳۳۵ میلیون تومان است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با افزایش ۱۵ میلیونی طری ۳ روز گذشته ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۰ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی طی یک روز است. قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به سه روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۵ میلیون رسیده است که نسبت به سه روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. این خودرو نسبت به ۱۶ ادریبهشت ۶۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۳۵ میلیون تومان شده است که افزایش ۵ میلیون طی روز گذشته است و مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۴۵ میلیون است که ۵ میلیون تومان طی روز گذشته ارزان شده است. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۹۵ میلیون تومان اعلام شده است که ۵ میلیون تومان طی سه روز گذشته گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۴۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت سه به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۱۵ میلیونی طی سه روز گذشته است.

منبع: اقتصاد آنلاین