قیمت خودرو امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲
قیمت خودرو امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲
امروز (چهارشنبه 3 خرداد) قیمت خودرو در بازار آزاد تهران، نزولی شد.

به گزارش خبربین آنلاین: سرعت کاهش قیمت خودرو تولید داخل، نسبت به اوایل اردیبهشت ماه کُند شده است. با این حال، امروز بیشتر محصولات خودروسازان داخلی با ریزش قیمت روانه بازار شدند.

اگرچه این ریزش اندک بود اما تغییرات قیمت خودرو نشان می‌دهد که قیمت ها طی بازه زمانی ۲۰ روز گذشته کاهش چشم گیری داشته است به طوری که قیمت شاهین سایپا طی ۲۰ روزه ۱۲۰ میلیون تومان ریزش را به ثبت رسانده است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (دوم خردادماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۵۲۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو طی ۳۵ روز گذشته ۹۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۱۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما طی یک ماه گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش داشته است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک صفر MC مدل ۱۴۰۲ نیز ۸۲۰ تومان اعلام شده است که طی روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو طی دو هفته گذشته ۱۰۵ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز۹۱۰ میلیون تومان است که ۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو تقریبا طی یک ماه ۹۰میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۹۶۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۵ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۸۷۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۹۰۵ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ریزش داشته است. این خودروها طی ۳۶ روز گذشته ۱۶۵میلیون ارزان شدند. قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۷۲۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش داشته اشت اما طی ۲۰ روز گذشته ۱۰۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۱۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۱۰ میلیون تومانی طی روز گذشته و کاهش ۱۱۰ میلیونی طی دو هفته گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی یک ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که ۱۰ میلیون ارزان شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۰۰ میلیون تومان که ۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و ۵۴۰ میلیون تومان است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۹۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۹۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۸۰ میلیون اعلام شده است که ۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۱ نیز ۵۷۰ میلیون تومان شده است که۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر حوالی ۲۹۵ میلیون تومان شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ بدون نوسان امروز ۳۵۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۷۰ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که به معنای ثبات طی روز گذشته است. قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۵۰ میلیون تومان است که تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۶۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش داشته است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۸۵ میلیون است که ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۵۵ میلیون تومان اعلام شده است که ۵میلیون ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۹۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است و طی ۲۳ روز گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی یک روز است.

منبع: اقتصاد آنلاین