قیمت خودرو امروز ۷ خرداد ۱۴۰۲
قیمت خودرو امروز ۷ خرداد ۱۴۰۲
امروز (یکشنبه 7 خرداد) قیمت خودرو در بازار آزاد تهران، مشخص شد.

به گزارش خبربین آنلاین: نمودار قیمت خودرو پُر فروش داخلی امروز (یکشنبه) نیز تغییر چندانی نداشت به طوری که قیمت اکثر خودروها نسبت به روز گذشته با ریزش اندک یا ثبات به روزرسانی شد.

طبق پیش بینی قیمت خودرو از دیدگاه کارشناسان، بعید است ریزش قیمت خودرو دوباره شدت گیرد و با توجه به رکود معاملات بازار به نظر می‌رسد قیمت خودرو طی خردادماه تغییر چندانی نکند. البته پیش شرط تحقق این پیش بینی ثبات بازار ارز است.

در بازار امروز خودرو، پژو ۲۰۷ و تارا اتوماتیک با کاهش ۱۵ میلیونی رکورد ریزش قیمت را زد. قیمت محصولات سایپا نیز ثابت ماند. در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (ششم خردادماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۵۲۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو طی ۳۸ روز گذشته ۹۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۰۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۳۴روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۳۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش داشته است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک صفر MC مدل ۱۴۰۲ نیز ۸۰۵تومان اعلام شده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو طی سه هفته گذشته ۱۰۵میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۹۰ میلیون تومان است که ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو تقریبا ۳۶ روز گذشته ۱۰۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۹۴۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۸۶۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۹۵ تومان قیمت خورده است که ۱۵ میلیون ارزان شده است. این خودروها طی ۳۹ روز گذشته ۱۸۰ میلیون ارزان شدند.

قیمت تارا دنده‌ای۱۴۰۲ هم به ۷۱۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۲۳ روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۰۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای ثبات طی روز گذشته و کاهش ۱۲۰ میلیونی طی سه هفته گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی یک ماه گذشته ۱۵۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که تغییر نکرده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۹۵ میلیون تومان که ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و ۵۳۵ میلیون تومان است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۸۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۹۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۷۰ میلیون اعلام شده است که ۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۶۰ میلیون تومان شده است که نسبت به دیروز ثابت مانده است. قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز بدون تغییر ۵۳۰ میلیون تومان است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ تغییر نکرد و ۳۵۰ میلیون تومان است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر نسبت به روز گذشته امروز ۳۴۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۵ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که به معنای ثبات است. قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۵۰ میلیون تومان است که تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است است. قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۶۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته بدون تغییر مانده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۸۵ میلیون است که ارزان نشده است. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۵۵ میلیون تومان اعلام شده است که ثابت مانده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و طی ۲۶ روز گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی سه روز است.

منبع: اقتصاد آنلاین